• twitter'da yayınladığı son videoda "evinden oturup sallama" diyor, videoda yaptığı şey ise evinden oturup sallamak ahahahahahahahaha.

hasedinden kuduruyor.
  • geldi yine siz donla gezerken bu adam rap yapyordu'cular. bi bitmediniz lan. adam 25 senedir bombok rap yapıyor, gerçekten müthiş bir başarı. *

neyse, vidyo çekmiş sayın apaçi, ghettodan geldik hala o karanlık sokaklardayız falan demiş. nesi karanlık sokakların lan?
    0_o
    alamanya gül gibi memleket, her yeri ışıklandırıp aydınlatmışlar, geldim bizzat gördüm. sizin havalı havalı ghetto dediğiniz yere biz gecekondu mahallesi diyoruz, çatır çatır içinde doğduk büyüdük. * *

serserilik yapmayıp, "bizi aşağıliyürlar, bizi ırkçıliyürlar" diye tribe girmeyip, işinize gücünüze baksaydınız siz de o vakıt. sanki kıbrıs barış harekatı yaptınız lan havalara bak. dazlaklarla kavga etmişlermiş, peh peh, götlerime bak hele. bir de çok bir sik başarmış gibi övüne övüne nasıl da serserilik yaptığını anlatıyor.

bu vitaminsiz haliyle de nasıl serserilik yapmış acaba. abi seni bıçaklayıp öldüremeyen dazlak da, dazlak bile sayılmaz zaten. sırma gibi saçları vardır allah bilir. pantene, blendax reklamlarında bile oynamıştır belki. *

sizin yaşınızda insanların evi barkı, çoluğu çocuğu var. orada hergün, içinde 130 gr et olan döner ekmek yiyorsunuz lan 5-6 euro'ya. gelin bakın, biz türkiye'de açlık oyunları oynuyoruz.

sikerim dramınızı sizin, hiç kusura bakmayın.

kendisiyle ilgili daha etraflıca yorumlarım:
    (bkz: #93338763)
  • (bkz: gulupgulupgulup feat. lolololo &hıdıdıhıdıdı)

yoğun istek üzerine gelen edit:)
    (bkz: &mamınımamınımamını)
  • fight kulüp şarksısının youtube’da altına yazılmış bir yorumu kahkaha attıran rapçimsi.

“hakan abi piyasaya çıktığından beri çizgini hiç bozmadın, ilk çıktığında da kötüydün, hala kötüsün”.
  • twitter'dan norm ender'e salladığı son videosuyla kahkaha attırmıştır.anlatmaya gerek yok birkaç satırbaşı veriyorum*

--- spoiler ---

.
    --- spoiler ---

senin hiç burnundan akan kan ağzına girdi mi,onun tadını tattın mı hiç ?

sen hiç dazlak yumruğunu yedin mi ya da beyzbol sopasını kafana yedin mi ?

hiç dazlak bıçağını tattın mı ya da hiç bıçağı tattın mı ?

ben hepsini tattım bunların ben hepsini yaşadım.harbi getto'dan geliyorum ve hala o karanlık sokaklardayım...

--- spoiler ---

.
    --- spoiler ---

iyide dayı ne alaka amk ? herife bide adres ver geleyim falan demişsin ortaokullu bebeler gibi.adamın derdi türkçe rap senin derdin kavga gürültü...

hayır genelleme yapmayayım diyorum ama bu gurbetçiler ve siyasal islamcıların hepsi mi böyle olur aq
  • killa: öldüren
    killa hakan: gülmekten öldüren.
  • “lan tamam da niye yoğun bakımda? “ sorusunu sormaya geldim. lan anladık yoğun bakımda da neyi var? kaza mı, hastalık mı, çatışma mı ne?

edit: post covid sebebiyle bağışıklık sistemi çökmüş ve akciğer iltihabı oluşmuş deniyor. allah şifa versin.
  • gece vakti güneş gozluguyle klip çeken adam.
    kendini üstad sanıp saygı bekliyor ama bildiğin dönerci.
  • (bkz: ergen)

köpürürsün guluk guluk, burası fayt kulup mu?

hareketler falan. klip mlip. olmamış.

edit: biri de demiş abisi en eski repçimiş, konuşmayın falan. arkadaş eski olunca kaliteli mı olunuyo.

gulup ne lan
  • bu adam nasıl bir kafa yaşıyor anlamak zor. tek derdi norm ender olmuş. kanal kanal gezip onu karalıyor. ender fero ve ezhel'e diss attı derdi tasası killa'ya düştü. daha mekanın sahibi ilk çıktı iki gün sonra bu adam ''kardeşlerime diss atamazsın gel buraya adres ver dedi yumruk parmak işaretleri falan yaptı. onunla bir alakası yoktu oysa olayın.

sonra fight kulup şarkısı çıktı killa kısımları ve fero kısımları yüzünden komik saçma sapan bir şarkı oldu ve tepki aldı. blup blup kısımları alay konusu oldu. insanlar ceza'nın bu grupta olmasına katlanamadı vs. nedenlerle dislike üstüne dislike aldı. şimdi bunu da norm ender'e bağlıyor.

faruk sabancı ender'in arkadaşı, instagramda enderin çoğu paylaşımında yorumları var buradan anlıyoruz bunu. killa'ya göre böyle zengin bir arkadaşı var ya o ekipler kurdurmuş bu dislike'ları o attırıyormuş. yahu faruk sabancı'da müzikle uğraşıyor. youtube'da videoları var. en fazla 4 milyon izlenmiş. adam kendi müzik videolarına bir şey yapamamış ender için ne yapmış olabilir.

türk televizyonlarında, youtube kanallarında hayatında görmediği ilgiyi alakayı görüyor, uzatıyor da uzatıyor bu durumu. yazık ya insan hakkı yemek, iftira atmak günahtır. bunun acısı çıkar bir şekilde.
hesabın var mı? giriş yap