• game of thrones'taki en baba adamlardan biri.

barbar bir topluluğun lideri olduğu doğrudur. lakin game of thrones'ta herhangi bir krallığın insan hakları bildirisi'ne uygun yaşadığını görmedim ben. medeniyete gizlenmiş barbarlık kadar büyük bir ikiyüzlülük yok.

--- spoiler ---

ed stark white walker görüp kaçan elemana inanmayıp sorgusuz sualsiz kellesini uçururken iyi, lanister'lı ibnetorlar 10 yaşında çocuğu kuleden aşağı atınca iyi, greyjoy'lar köy basıp çocuk yakıp asarken iyi, wall'daki denyolar -toplum adına - vahşilere bebek kurban edilmesine göz yumunca iyi, baratheon'lar gladyatör dövüştürüp eğlenirken iyi, starklar lanister'lılara hizmet etti diye fahişelere tecacüz edip öldürünce iyi ama dothraki'ler barbarlık yapınca ovvv. neye ovv amına koyim?

--- spoiler ---
  • bu herifi beğenen bütün kızlar aynı hikayedeki gibi zorla ve başlık parasıyla evlendirilmeli. her biri "ayyh çok yakışıklı yhaaa çok büyük aşk yaşıyolar yhaaa" dedikçe de ağızlarına lazımlığın kenarıyla vurulmalı ki akıllansınlar. nasıl bir mazoşizm bu amına koyim anlamadım gitti. adam karıya zorla çiğ çiğ kalp yediriyor, rızası ve isteği dışında domaltıp zorla çatır çatır sikiyor, bunlar hala ay çok yakışıklı ay çok romantik ay çok bilmem ne, ikiyüzlülüğünüzün ta amına koyayım.
  • bu adamın kıza ilk başta tecavüz ettiğini sadece ben mi gördüm diye düşünüyorum. eğer bu kadar kızlar kendisine ölüp bitiyorlarsa, tecavüz nasıl idamlık bir suç oluyor aynı zamanda günümüzde kızların gözünde? kedi buradaysa et nerede, et buradaysa kedi nerede kızlar?

kaslı ve sonradan romantik olacak adamlar size en başta tecavüz edebiliyorlar mı? bunu mu çıkarmalıyız bu aşkınızdan? tecavüz, sizin için telafi edilebilir bir hata mıdır? e ama başka yerdeki beyanlarınız tam tersini söylemekte? ben bir kadına yapılabilecek en büyük kötülüğün tecavüz olduğunu düşünmekle hata mı ediyorum senelerdir kızlar? sizin faraziyeniz miydi bu "tecavüz travması" falan?

yoksa khal drogo'nun tecavüz etmediğini mi düşünüyorsunuz? e ama etti? gördük hepimiz ettiğini? "o tip toplumlarda olur öyle şeyler" mi diyorsunuz? e bu tip toplumlarda da oluyor, nedir farkı?

bu davranışı savunacak argümanlarınızı çok fazla merak ediyorum. açıklayın bana bu durumu.

not: dizi için konuşuyorum. tekrar yazayım mı? dizi için konuşuyorum. tv serisi olan hani videolu falan var ya, o hani.
  • kendisine ait filmleri, dizileri, albümleri hatta radyo programı olmalı. ben bu kadar karizmatik bu kadar sikici bir kral daha görmedim.
  • hakkında bu kadar hayran gorunce turkıyedekı ıdeal erkek tipini temsıl ettıgını sandıgım.

esmer, yakışıklı, uzun boylu ve tabiri caizse biraz ayı olacaksın.
    yüzünde "yanlış yapanın amına korum" diye tevazusuz bir ifade olacak.
    sinirlendiğinde anlaşılmaz laflar tercihan küfürler etmekten çekinmeyeceksin.
    en ufak anlaşmazlğı şiddetle çözme eğilimin olacak. öyle anlayış gösterme laf dinleme falan olmayacak. kodun mu oturtacaksın.
    kadınına yanlış yapanı yaşatmayacaksın.
    bir de çok afedersiniz.. hayvan gibi.. yok yazamıycam burasını.

sizden alası yok bak kesin.
  • --- spoiler ---

pisi pisine ölmüştür..

koskoca 7 krallığı yıkacaksın böyle bir iddian var, ama göğsünü çizdikleri zaman bakacak bir şifacın, ne bileyim doktor gibi bi sikin yok..
    işin süpürge saçlı koca götlü büyücüye kalırsa, sikerler aga ölürsün yapacak bir şey yok.

--- spoiler ---
  • game of thrones'un hayvani bir çekiciliği olan karakteri. nedendir bilmem kendisinin olduğu sahnelerde nefesim kesiliyor.
  • --- spoiler ---

khal drogo öldü mü
    ıssız khaleesi kaldı mı
    felek öcün aldı mı
    şimdi ejderha yırtılur

--- spoiler ---
  • karisina at kalbi yedirdigi bir sahne var, eleman öyle bakiyor ki yemin ediyorum korkudan etrafta at kalbi aradim basima bir is gelmeden yiyeyim diye
  • sünnet ehlidir.

uzun saç, sürmeli göz, sakal, at binmek, bıçak taşımak.
hesabın var mı? giriş yap