• kevin durant kadar ilgi görmüyor haliyle ama bu adama da yazık ediliyor.

sakat sakat oynamasına izin verilen bir başka golden state warriors oyuncusu. sakatlandığında önce finalleri kapattığı söylenmişti amademarcus cousins'ın kötü performansı sonrası adam geri döndü.

doktorlar "sakatlığın daha fazla ilerlemez, sadece acı çekersin. bundan sonrası tamamen acıya dayanıklılıkla ilgili" demişler ve o da oynamak istemiş.

beşinci maçın yarısında adam ağrıdan yerinde duramıyordu. yine de o acıya rağmen oynadı / oyunda tutuldu. toplam 18 dk süre aldıktan sonra adamı nihayet kenara aldılar.
  • o kadar yavaş ki hiçbir fake'e çabuk reaksiyon veremediği için doğru pozisyonda kalıyor.
  • lakers serisinin 5. maçında bir pozisyonda lebron'un zıpladıktan sonra ineceği yere ayağını koyup onun bileğinin dönmesine sebep olan, sonra da gidip davis'in yüzüne dirsek atıp onun kafa travması yaşamasına sebep olan orul orul bir basketbolcu. daha iki hafta önce de suratına dirsek atıp sabonis'i öldürüyordu bu şerefsiz.

looney, draymond green gibilerin kirli, surata hunharca dirsekli basketboluna göz yumulması korkunç.
  • warriors ile 3 yilligina 15m karsiliginda anlasti. bu hamlenin ardindan takimin kalani(curry, klay, d-lo, green, looney cekirdegi disindaki) tamamen rookie ve min contract olacak.

bir de bizim nba uzmani kaan kural devam etmesi imkansiz diyordu:
    kaan kural
    halbuki azicik forumlari falan okusa, arastirsa bu olasiligin kabak gibi ortada oldugunu fark edebilirdi.
  • inanılmaz derecede beklenmedik katkı veren gsw pivotu. saygıyı sonuna kadar hak ediyor.

yetenek&katkı bazında ömer faruk yurtseven ile kozmik kardeş olduklarını düşünüyorum.
  • nba batı yarı finali seriyi bitiren maç, 11 ofansif rebound. saygılar
  • tipinden salaklık akan forvet.

20 maç geçmesine rağmen henüz hiç süre alamamış. yazık valla.
  • adamdır. kalender tipli büyük basketçi.

ben de ne zamandır yazacağım unutuyorum. barnes hıyarı yerine o sene bu arkadaş oynasaydı o kaçan 1 seneyi de vermezdi gsw.
  • ribaundlara fısıldayan adam. gsw2022 batı konferans şampiyonu oldu. mvp de bu arkadaş olmalı. aldığı ribaundlar ile takımına adeta can verdi. valla finallerde de al horford u durdurabilirse (ne alaka demeyin) fmvp bile olmalı. çok değişik adam.
  • kings eşleşmesinde 7 maçta 3 kere 20 ribauntluk performans veren maç başlarken bile yorgun gözüken ama inanılmaz eforla oynayan beton gibi oyuncu. 82 maça da çıkar, yetmez play-off'da insan azmanları ile boğuşur.

ad karşısında neler yapacak çok merak ediyorum. eğer oradada özellikle ribauntlarda dengeleyici unsur olabilirse warriors'ın kanayan yarasına çözüm olur. x faktör olabilir.
hesabın var mı? giriş yap