• bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bana göre work şarkısı gelmiş geçmiş en iyi pop şarkılarından birisidir.
  • excel'den mesaj yazıp, cevap gelmeyince sinirlenen bir ablamız.
  • hani bi zımbırtı takıyorlar göz nahiyesine de sonra sana seyrettirdikleri şeyde gözlerin nereye bakıyorsa orası işaretleniyor ya (böyle anlatınca bi bok anlaşılmamıştır herhalde), bu commander klibini seyrederken bana takılsa o zımbırtı, o işaret sürekli bu kadının kıçı etrafında dolaşacaktır herhalde.. kardeşyan'dan sonra tuttuğumuz ikinci göt, tebrik ediyoruz.

tutmak derken de yani.. mecazen. yoksa cidden tutaydık keşke aehae..
  • neden bir türlü patlayamadığını merak ettiğim şarkıcı, sesse ses, vücutsa vücut, seksi kliplerse klipler, onla bunla düet yapmaksa düet...

olmadı bir türlü olmadı, tatlı da kadın halbuse.
  • yeni single'ı kelly ile geri dönmüş şarkıcı. şahsen fena bulmadım şarkısını; ama bu kadının neden bir türlü dikiş tutturamadığının cevabı gibi adeta. rüzgar ne yöne eserse oraya gidiyor kendisi. sanki bir beyoncé demosunu almış da, yoncé kısımlarını kelly olarak değiştirip yayınlamış. bu "aşırı zenginim, aşırı mükemmelim, seni satın alırım bebeyim." sözleri carter familyasından gelince ikna edici oluyor da bu kadında o inandırıcılık yok bence.

halbuki sister'ı beyoncé amerikan marketini avucunun içine almışken kelly, when love takes over, commander veya down for whatever gibi şarkılarla avrupa radyosuna yem atmaya devam etseydi hem şu an ingiltere marketi başta olmak üzere avrupa'nın genelinde bir dans-pop/edm ikonu statüsüne erişebilirdi hem de bu tarzın beyoncé'nin hiç bulaşmadığı bir tür olması sayesinde bir türlü kaçamadığı karşılaştırmaları önlerdi. kendi niche sound'unu bulmuşken neden geri topukladı anlamış değilim. bu kadının hedef marketi kesinlikle avrupa ve avustralya olmalıydı. herkes kendi evinde estirecek diye bir kural yok ya.

michelle williams'ın kaderi baştan mühürlenmişti de kelly kartlarını doğru oynasaydı beyoncé'ye göre daha küçük ama yine de sadık bir kitle edinebilirdi kendisine.
  • when love takes over ı izlerken ağzımı açık bıraktı kendisi. o ne güzellik!!
    http://www.angelglam.com/…3ef01157243ddf3970b-800wi

not: içimden bir his zamanın ötesine gidecek diyor ama napıyım esmer ten seviyorum!!

edit: esmer ten demişim de bu bildiğin zenci. neyse koyulaşan tonlarda esmer melez siyah hepsi güzel.

edit 2: en güzel fotoğrafı gibi koymuşum ama sadece klipten diye koymuştum. bu da başka bir fotoğraf
  • bugün piyasaya sürülen here i am isimli üçüncü solo albümünün ilk single'ı olan motivation şarkısı sonrasında atlanta'lı rapçi young jeezy'den ilginç iltifatlar alan eski destiny's child üyesi.

kelly rowland'ın bu hit'inin pek açık saçık olması young jeezy kardeşimi etkilemiş olacak ki, rowland hakkında "i’ma give her some motivation" demiş. bana kadir inanır'ın motive eden sms'lerini hatırlattı.
  • geçen yaz work ile hakkettiği çıkışı yapamayan kelly ablamız bu yaz when love takes over ile turnayı gözünden vuracak gibi. fransız dj ile yaptığı bu güzel şarkıyla aynı zamalarda italyan şarkıcı tiziano ferro ile birlikte breathe gentle isimli şarkıda da düet yaptığını görüyoruz kendisinin ki şarkının orjinal halinin indietro isimli tiziano ferro şarkısı olduğunu da belirtelim. italyanca aksanına da ayrıca bittim.

bence atılabilecek tüm doğru adımları çok da güzel şarkılarla atıyor. açsınlar artık bu kızın önünü diye haykırmak istiyorum. yürü be kelly !
  • korku filmlerinden tırstığı halde freddy vs jasonda rol alan,babasını tanımayan,11 şubat '81li kaderin çocuklarından biri.
  • when love takes over' la daha önce gördüğümde kanalı/duyduğumda istasyonu değiştirdiğim bir şarkıcı iken, denk geleyim diye bekleyedurduğum şarkıcı olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap