• internetin yüzde ellisidir. diğer yüzde ellisi de memelerdir.

(bkz: internet in a nutshell)
  • "belki de sevaptir lan" diye bi dusunce geldi simdi aklima gece gece. kedi videosu izlemek yani, sevaptir belki de. cunku her izledigimde icim boyle bi hos oluyo yav. sanki boyle bi bilgelik katiyor bana kedi videosu izlemek. oyle geliyor bana.

obur tarafa gittigimde karsima cikacakmis gibi hissediyorum tum bu komikli kedi videolari. melekler bana "vaay demek youtube'da 27 milyon saat kedi videosu izleyen yigit bu ha" diye imrenerek bakacak falan...
  • keyiflidir.

zira doğası gereği hareketleri komik, sevimli yaratıklar.
  • şerafettin

bazen yorucu geçen günün izlerini silmeye yardımcı olabilir.
  • keyiflendirir.

video bitince daha da mutlu olursun.

bir önceki entryde de bahsedildigi gibi veteriner hekimlerin kedilerle ilgilendigi dobida isimli youtube kanali benim icin favoridir.
  • moral bozukluğuna çok iyi gelir.. ne zaman canım sıkılsa veya moralim bozuk olsa internetten komik kedi videolarını açıp izliyorum ve aşırı derecede pozitif enerji yüklüyor.. şu kediler gerçekten çok komik hayvanlar, iyi ki varlar.
  • bir bağımlılık. oyun oynayan kedi videosu, koltuktan düşen kedi videosu, kuşlara vikleyen kedi videosu, bebelerini yalayan kedi videosu, masum köpekleri rahatsız eden kedi videosu, veterinerde terör estiren kedi videosu, uyuyan kedi videosu, dümdüz oturan kedi videosu... hepsini izliyorum gözlerimden kalpler çıkar vaziyette. siz niye bu kadar tatlısınız ya, nasıl bu kadar sevimli olabiliyorsunuz en çirkef hallerinizde bile? hepinizi yerim yerim. neyse gideyim de birkaç tane daha izleyeyim bakalım neler yapıyorlar.*
  • durduk yere kahkaha attıran, neşe kaynağı videolardır efenim...

kısa bir video için:

wiggle wiggle
  • instagramın anasayfasında sadece kedi videoları çıkıyor ;) o kadar çok izliyorum ki başka bir şey izleyeyim diyorum arkasından önerdiği video kedi videosu oluyor. kediler iyi ki var şapşiklere aşığım,dünyanın bütün kedileri sizi yerim
  • harika montajları olan owlkitty ve yücelerin en yücesi thurston waffles'ı da takip etmenizi öneririm.

güzel eylem.

tugay inanoğlu isimli elemanı takip etmeyin de kimi ederseniz edin. başlığına bakabilirsiniz nasıl biri olduğuna dair.
hesabın var mı? giriş yap