• muhteşem bir oyun. sürekli oynamak isteyeceksiniz ancak bittiğinde keşke bu kadar çok oynayıp bitirmeseydim diyeceksiniz. hikaye muhtemelen devam edecek ve devamı gelecek. beklemedeyiz.
  • şu oyundaki kalite ve detaylar hiçbir aaa oyunda yok!
  • bu oyun bağımsız oyun yapımcılarının birçok yüksek bütçeli oyun yapımcısından daha büyük bir aşk ile işlerine sarıldıklarının kanıtlarından olan bir oyun. gerçekten üzerine düşülerek, önemsenerek ilmek ilmek işlenmiş güzel bir senaryo, eğer hızlı hızlı geçmezseniz ilgi çekici olabilen diyaloglar ve harika bir oyun yapısı. bu oyun yapısı hakkında hotline: miami oyununun tepeden değil de yandan bakılan versiyonu gibi denebilir. bölümler zorlayıcı olsa da uzun zaman bitiremediğiniz bir bölümü bitirdiğinizde gelen tatmin hissini almak o zorluğu sinir bozucu yapmaktan çıkartıyor. dengeli bir zorluk tercih edilmiş diyebilirim. burada şunu söyleyeyim oyunun dengeli zorluk yapısı ölmenin cezalandırıcı bir şey olmamasından kaynaklanıyor. her bölümün başında oyun kendisi kayıt alıyor ve ölür ölmez beklemeden geri doğuyorsunuz. defalarca ölseniz de bölümü geçmenin bir yolunu sonunda bulabiliyorsunuz. oyun süresi ise böylesi bir oyun için gayet isabetli olmuş bence. ilgi çeken bir hikayeyi ve güzel bir oyun yapısını 4-5 saatlik bir süreye yayarak sıkmadan güzel bir deneyimle sona ulaşmanızı sağlıyor katana zero.
  • hollow knight'tan sonra oynarken en çok zevk aldığım indie oyun. gerek oynanışı ile gerek ise lore'u ile mükemmel bir oyundur. tek oturuşta bitirdim, herkese de tavsiye ederim oynamasını.
  • son yıllarda oynadığım en keyifli oyun diyebilirim. müzik, hikaye, oynanış çok başarılı, zorluğuna rağmen hakikaten insanı sıkmıyor. ne varsa pixellerde var.
  • olum. o kadar iyi oyun yapmişsın. aşık oldum geçen sene oynarken resmen ama nerede lan hikayenin devamı yeter artık amk. kaç sene oldu lan.
  • olum bak yine geldim ve yine sinirliyim.

--- spoiler ---

kızım nerde lan benim. o kadar bağ kurduk o ufaklıkla. oyunun sonunda kaçırdınız zaten. dlc'yi çıkart da öğrenelim neler olduğunu. beklemekten gına geldi.
    --- spoiler ---
  • mukemmel kurgulanmis asiri zevkli bir oyun.

--- spoiler ---

v tarafindan sorgulanma bolumunde tekrar tekrar canlanmak ve bolumdeki dialoglarda cok zevk aldim. bundan sonra ise bolumu gectigimizde "that should work" veya olup yeniden baslamak icin " no, that won't work" un tamamen chronos ile ilgisi oldugunu farkedince derin bir hassiktir cektim.

--- spoiler ---
  • ludowic’in hazirladigi sahane soundtrack albumu ve canli performansi bandcamp’e dusmus; makul bir ucret karsiliginda edinilip super sahane kalitede dinlenebilir görsel
    ——————————————
    katana zero ost (live)
    ——————————————
    katana zero ost
    ——————————————
  • benim gözümde şimdilik yılım oyunu. görseller, müzik, hikaye hepsi mükemmeldi. baya zorlayıcı bir oyun yapmışlar ama insanı sıkmıyor. bitirdikten sonra insanın kalbinde bir boşluk bırakan ender oyunlardan.

devolver games insanı yanıltmıyor.

samuray ve küçük kız
hesabın var mı? giriş yap