• underrated denmis de turkiyede az bilinmesi veya eksisozlukte az entry girilmesi = underrated demek degildir.

amerikada yaptigi veya sahneye ciktigi her show, festival, rave, gece klubu organizasyonu dakikalar icinde biletleri biter. ozellikle guney kaliforniya cevresinde ayri bir sevilir. atmosphere turunda 3 gun ust uste los angelesta sold out show yapmistir. veya daha gecen hafta carsamba gunu twitterdan duyuru yapti hadi bu cuma grammy partisi yapalim diye. biletler saniyesinde tukendi.

diger djler gibi sadece tek bi tarz muzik yapmaz. bi gece full progressive, edm calarken baska bi gece deep bi set calar.
  • 2008 yılında strobelite seduction'ı çıkardı. tadından yenmeyen bir albümdü. geçtiğimiz iki sene içinde yaptığı remixlerle kendini unutturmadı. ve bu sene bombayı patlattı, dynasty.
    kaskade'ye yakışacak bir albüm olmuş, vokallerde her zamanki gibi o tatlı sesli bayanlar ve ritmler alışık olduğumuz türden.
    albümde ilk ilgimi çeken şey, 4 parçada kullanılan vokal; haley.

haley'i nerden mi tanıyoruz?
    (bkz: serge devant) (bkz: addicted)
  • hakkinda bu kadar az entry olmasinin sebebini amerika cikisli olmasina bagliyorum. armin'den sonra gordugum en caliskan dj olabilir.

tarz olarak kuzey avrupa sound'una uzak kesinlikle. ama kafanizda gunumuz edm sahnesindeki ucuz rise and droplari canlanmasin kesinlikle. kaskade'in sarkilari oldukca melodik ve hatta duygusal butunluge sahip. belki de elestirebilecegim tek nokta deneysellikten uzak, sadece elektronik sesler ve vokal iceren sarkilar yapiyor olmasi. gerci redux albumleri ve christmas albumu bir miktar deneysel sayilabilir.

muzisyenliginin ne kadar iyi oldugunu gormek icin late night alumnidaki sarkilarini dinleyebilirsiniz. ayrica canli performanslari da canavar gibidir. takir takir oradan oraya tasir goturur anlamazsiniz bile. firsat bulursaniz bir kulupte izlemenizi oneririm insanustu bir konsantrasyonla caliyor.
  • http://www.kaskademusic.com/ diye bir adresi varmis bu ki$inin.. ve birbirinden leziz parcalari ve daha onemlisi remixleri varmis.. dinledik dinledik cok begendik, downtempo eserlerine sukelalar yagdirdik.. benim size demem dinlemediyseniz ilk olarak my time dinleyin.. begenirseniz bu sarkiyi icq listenizdeki 10 kisiye dinletin.. iste tam o an gozlerinizi simsiki kapayin acinca 1 saniyeligine ajdar anigi goreceksiniz.. iste orda bende size selam ediyor olacam..
  • benim için müzikte yeri doldurulamayacak şahıs.
  • (bkz: raining)
  • dynasty tek kelime ile simdiye kadar hazirlanmis en iyi house albumlerinden biri. daha yeni cikti ama kesinlikle bu yaza damasini vurucak bu album, su an daha burada pek bilen eden yok ama, amerika'da cok basarili buldugum bir dj; zaten ilk 10 da sanirim dunyanin en iyi djleri siralamasinda su anda, bu albumle bence ilk 5'i zorlar bu sene. ben ozellikle say it's over, only you ve dynasty parcalarini cok begendim, digerleri de cok cok iyi tabi ki.
  • only you adli yeni sarkisinin kaskade remix'i orjinalinden daha basarili olacagi gozuken, bir yazimizi daha keyifli gecirmemizi saglayacak chicago dogumlu basarili dj, produktor...
  • yine haley gibby vokali ile dynasty isimli harika bir parçası var. orijinali kadar michael woods ve dada life remixleri de oldukça güzel. özellikle dada life mixi tavsiye edilesi.
  • haley gibby vokalli, albümle aynı adı taşıyan şarkısı dynasty'nin klibinde beyaz takım elbise altına şeffaf flipflop giymesiyle 4buçuktan 5 alan dj. şarkı güzel, ona bi' şey demedik tamam be..
hesabın var mı? giriş yap