• ingiliz menseili bir outdoor sporlari malzemesi ureticisi. the great british mountain company yazar hatta ambleminin altinda. malzemeleri tasarim olarak guzeldir. kullanislilik olarak ise yorum getirecek kadar kalifiye gormuyorum kendimi bu konuda. trans kackar yapmis, agri zirvesi yapmis adamlar var burda onlar anlatsin.
  • aldığım dağcılık botu daha ilk tırmanışta açılan, tamir edildikten sonra aynı yerden yeniden açılan ve dikişleri patlayan; ama o durumda dahi ilginç bir şekilde 60 cm kar içinde su geçirmeyen botlar üreten firma.
  • sattıkları botlarla beraber 1 adet led ışık, pusula ve düdük içeren bir anahtarlık veriyorlar. ne kadar kaliteli olduğunu kullandıkça görücez.
  • aldıktan 3 hafta sonra dikiş yerleri yavaş yavaş açılmaya başlayan outdoor markası.
    aldığım yeri aradım, konu hakkında bilgi verdim, hocam biraz daha aç dikişleri öyle getir cevabını aldım.

(bkz: yarılmak)
    (bkz: komik)
  • xlite x1 model cadirini 2 sezondur kullanmaktayim. herhangi bir sikintisi gorulmedi. ayrica cantamda eldiven, matara vs. gibi ivir zivir birkac urunu daha mevcut onlar da gayet dayanikli cikti. yetmedi uzerine bir de altimetre/barometre/pusulali multi-fonksiyonel saatini siparis verdim o da yolda geliyor. hadi hayirlisi diyoruz.
  • eski halini bilemeyeceğim belki daha iyidir. fikrim yok. ama yakınlarda sports directten su geçirmez nirengi botunu aldım indirimden 27 pounda gayet memnunum. dağ bayır gezmeme rağmen, hakikaten su geçirmiyor.
    şekli şemalide fena değil yalnız çok yumuşak bir ayakkabı değil.
  • sportdirect sitesinden cuma verdiğim kışlık bot siparişim, 4 gün sonra elime ulaştı. inanılmaz hızlı, beklemiyordum bu kadar.
    kullanalım bakalım, performansına göre detaylı bilgi veririm.
    yaklaşık iki yıldır kullanıyorum botu, ve en ufak bir zedelenme dahi yok. sağlamlıkta çok iyi. rahatlığına gelince, standart bir ağırlığı var, tabanı da ekstra yumuşatıcı bir tabanla desteklenirse mükemmel oluyor.
    sonuç olarak, yurtdışında ki satış fiyatlarından alırsanız fiyat performansı fazlasıyla karşılıyor.
  • sportsdirect.com sitesinden ürünleri oldukça uygun fiyatlara alınabilecek ingiliz markası.
  • yurt dışından* alındığı takdirde, kamp çantaları burada satılan çin malı, kullanışsız çantalardan çok daha ucuza gelen ve başarılı sırt desteğiyle yolda anasına bacısına sövdürmeyen, bünyesinde gayet başarılı fiyat/performans ürünleri barındıran marka.
  • sırt çantasında quechua ve bu arasında kaldığm marka yeşil lütfen
hesabın var mı? giriş yap