• üç cahil sonradan görme kendilerinin maşa olduklarini yeni anlamis gibi rol kesiyor.

yargilanacaksiniz ve cocuklari kandirip elde ettiginiz servetleriniz sizden geri alinacak.

masum degiller.
    her sey bu asalaklarla basladi.
  • mağduru oynamaları yok mu bir de ahahaha tam akpli tripleri. siyasetiniz batsın diyor bi tane chpli biriyle fotoğrafları yok ama 20 tane akpliyle fotoğrafları var. asıl sizin siyasetiniz batsın.

bu arada delikanlı bilal karını neden götürmedin oraya yemedi mi
  • başarısız ve fake içerikleri üreten, 7-15 yaş grubuna hitap eden bir youtube kanalı.
  • kumpas videosuna baktım da göz ucuyla.
    "eşlerinizi de götürseydiniz" yorumlarına iğrenç diyorlar.
    noldu kardeşim? pakistan eşinizle çoluğunuzla çocuğunuzla gidemeyeceğiniz bir yer ise neden güzelleme yapıyorsunuz?
    yanılmıyosam fatih ve atakan vine işine girmeden önce parasızlıktan metrobüslerde yatıp kalkıyorlarmış. şimdi bunlar parayı böyle bol bulunca oraları buraları oynamaya başladı tabi.
    kumpas videosunda paylaştıkları mesajlarda bir de atakan hepsinin canı cehenneme ne derlerse desinler haftaya da los angelesa giderim diyor :d
    şu herifleri yücelten kişilere de laf arasında hakaret gelmiş. yazık yani.
    silinerek giderler artık.
  • aralarında atakan diye bir eleman var, istediği kadar tarz yapsın çocuğun suratındaki zamanında fetö yurtlarında kalmış kalın kafalı islamcı ifadesi gitmiyor. az önce başlıkta fetö diye aratınca öğrendim ki arkadaş gerçekten de fetö yurtlarında kalmış ve bir canlı yayında ateist bir genci salavat getirmeye zorlamış.

insanın tipi kendini bu kadar mı ele verir? veriyor işte. istersen paranın pulun, malın amına koy, ülke ülke gez, tarzını değiştir ama olmayınca olmuyor. bu tipi nerede görsem şıp diye tanırım.
  • abi bu adamların hepsinin yüzünde ben kentli değilim diye bir ifade var. üf, hiç anlaşamıyorum böyle tiplerle. youtube hayatında başarılar hepsine tabi.
  • “üzerimize oynanan bu kirli oyun” diye açıklama yapmışlar, bu dil çok tanıdık değil mi? olm insanlar size niye kumpas kursun siz kimsiniz tam olarak?
  • hiç utanmaları yok ya. ağlamışlar videoda siyasetle işimiz yok iftira atıldı falan. insanın biraz utanması olur

tbmm'de bir gün geçirmek

mecliste video çekiyorsunuz ve ne hikmetse karşınıza sadece akpli vekiller çıkıyor? şakalar, güzellemeler, övgüler akp'den başka bir şey videolarında.

kaç para aldınız da girdiniz bu işlere?

bari vatandaş her geçen gün ekonomik kriz altında ezilirken biraz utanmanız olsun.
  • 3 asker kaçağı olarak askeri üsleri ziyaret etmek: yeni türkiye
  • post 42 üyesi sevgili berk bu adamlar hakkında muhtesem bir tespitte bulunmustu. yan yana duran 3 çöp poşetine ne denir ? cevap : kafalar ....
hesabın var mı? giriş yap