• #erkekyerinibilsin hastagine karşılık bir tweet attım ve yarım saat içinde silmek zorunda kaldım.

tweet şuydu:

30 yaş üstü, bekar ve kedi besleyen "kadın" merhametli ve çekici, 30 yaş üstü, bekar ve kedi besleyen "kadın" evde kalmış ve ruh hastasıdır.

aldığım mesajlar karşısında anladım ki bu eylem hedef kitlesine ulaşmıyor, ulaşmayacak. bu kadar art arda taciz ve ima içeren mesaj aldığımı hiç hatırlamıyorum.

kendi biyografimi yazdığımı söyleyen, jigoloya ihtiyaç duyduğumu düşünen, (iki meslek erbabı telefonunu attı) evli olsan bu saatte uyanık olmazdın zaten diyen ve malum yürümeler içeren onlarca mesaj...

gerçekten çok üzgünüm. söyleyeceklerim bu kadar.
  • insanlarda huzursuzluk ve asabiyet yaratmasına bayıldığım akım.

erkek düşmanlığı diye algılamanız ne komik. kırılgan erkekliğinizi ne de güzel ortaya çıkarmış. nasıl öfkelendiyseniz gelip buraya sayfalarca öfke kusmuş, hakaret etmişsiniz. orada yazılanların bir çocuğunu biz duyduk, bizden önceki nesil kadınlar duydu, ve muhtemelen bizden sonraki nesil kadınlar da duyacak. bir gün duymaya dayanamadığınız onca söylem kadınların beynine işledi, hatta bu söylemler yüzünden bir çok kadın cinayeti işlendi. iş yerinde, evde, sokakta, yatakta, evlilikte, ebeveynlikte hep aşağılayan, güya "kutsallaştırıp" kadınların omuzlarına ağır yükler koyan söylemler bunlar. dayanamadınız değil mi bir kaç saatliğine bile?

"21. yüzyılın asıl ezilenleriyiz." demiş yukarıda bir erkek birey de. akıl tutulması yaşıyor diye düşünüyorum.
  • muhatabı kişiler tarafından asla anlaşılmayacak akımdır. ataerkil yapıdaki insanlar bu akımı da sadece bir feminizm hareketi olarak göreceklerdir. anlaşılmayacak ve üstüne hakaretler yiyecektir aynı bu başlıkta olduğu gibi.
  • insanlar bir araya gelip fikir beyan ediyorlar. muhteşem dünyanız için az komik, az zekice, az anlamlı olabilir ama azmayın oğlum. yeterince iyi bulmadıysan ilgilenme.
  • kaslı diye, milli boksör diye kendinizi sabıkalı itin birine kaptırıyorsunuz, suçlu yine biz mi olduk?

akım var diye twitter'da yardıran tiplerin çoğu "yiyici".

bu coğrafyadan "girl power" çıkmaz yavrum, hepiniz kısa yoldan birbirinizin önüne geçmek, daha iyi yerlere kapak atmak için yaşıyorsunuz resmen.
  • kıyamet alameti
  • madem rol değişiyoruz, tinder‘e de bir el atin
    her saga attığımda match olmak istiyorum
  • inanamıyorum.
    başlık altındakş bir çok entry kötü yorumlarla dolu. erinmedim ve okuduğum kötü enteyleri yazanları engelledim. bu kafada olan insanların yazdığı hiç bir şeyi görmek istemiyorum..

çoğu zaman insanları anlamaya çalışırım, genelleme yapmam, yargıda bulunmam ama bu çok sığ bi durum gerçekten. beyinleriniz nasıl çalışıyor. merak ediyorum.

bayıldığım bi akımdır. dünyanın en iyi ironileri. bende şu örnek tweetle destek olacağım.

kuduruuuuuuunn!!!
  • gayet güzel bir yöntemle toplumdaki rezalet algıları ortaya koyan ifadeler. bunun üzerinden hala utanmadan kadınları genelleyen ve aşağılayan tipler var. siz dümdüz ve kapalı algılarınızla beraber takılın. size yönelik değil zaten bu akım. kadınların yıllardır hem bireyler hem devlet yetkilileri eliyle maruz kaldığı bu yargılara erkekler bir gün bile katlanamıyor görüldüğü üzere. ironinin en büyük faydası da bu olmuş.

kadınlarla ilgili saçmalık düzeyinde aptalca eleştiriler yapılıyor her gün burada. buna karşı çıkan aklı selim bir avuç erkeğe de diğer sığ tipler meriç diyip geçiyor. çünkü bu sığ tiplere göre, onlar gibi düşünmüyorsanız illa birine yaranmak için öyle söylüyorsumuzdur. kendi fikriniz olamaz çünkü! komik. sözlükteki bu rezalet düzeye varan cinayetçi küfürler ve kadına hakaret içerikleri artık baydı. bu kadar ana kuzusu olup millete ana, bacı küfür eden başka bir ırk yoktur herhalde.
  • kadınlar yazıyor eyvallah fakat erkeklere ne oluyor,bari buna karışmayın,herşeyde öne çıkma çabası çok yapay duruyor,yapmayın.
hesabın var mı? giriş yap