• cunku muhendis adam yogundur/ anca it gibi calisir.harcamaya vakti olmaz.ee kimm harciyacak o paralari?
  • imalat mühendisiyim fakat mesleğim için gelen tek bir kadın tanımadım hayatımda. kendi mesleğimi yapmıyorum onun da etkisi olabilir tabi.
  • valla ne diyeyim, son yirmi yılda mütemadiyen başıma gelen olaydır. mühendisim demenizi bile beklemeden yatağa atıveriyor hatunlar sizi. hani tecrübe etmesem yok öyle bi şey derdim, gel gör ki yaşanmışlıklar var.
  • külliyen yalandır..
  • ingiliz dili ve edebiyatı mezunu olduğumdan, üniversitedeyken sınıf popülasyonunun yaklaşık %80'i kadındı. aşırı tutku diyemesek de, buna benzer bir hayranlığı orada gözlemlemiştim. kadınlar edebiyat okuyan erkekleri, nedense, maskülenlik açısından yetersiz görüyorlardı sohbetlerinden hatırladığım kadarıyla.

o yüzden aşırı olmasa da bir tutku veya hayranlıkları olduğunu kabul edebilirim en azından kendi bölümümden gördüğüm kadarıyla. o da rasyonel zeka, pratiklik, bir şeyleri fiziksel olarak inşa etme, yıkma, yapma vs. gibi kadına daha maskülen gelebilen durumlardan dolayı sanırım.

olay yine içgüdüsele döndü.
  • 31 çekmekten çıldırmış mühendis beylerin toplanacağı başlıktır.
  • bir kadın sizi beğeniyorsa mühendis olmanız bir artıdır.
    eğer o kadın sizi beğenmiyorsa astronot olun isterseniz.
  • 2 tane mühendislik diplomam var. evim maltepe cami gibi. hatta evim camiden daha müsait diye müezzin ezanı evimden okuyor. dişi sinek girse bir şekilde ters rüzgarla dışarı itiliyor. ülkü ocakları, evimi şubeye dönüştürmek için teklif sundu. evimde bakteri bile üremiyor, üreyemiyor. haybeden bir ses "aile var" diyince hepsi kaçıyor.
  • kadın ortamınıza göre değişir. karaktere değil cüzdana bakılıyorsa doğru olabilir.
hesabın var mı? giriş yap