• değerini bilmeyen, yanlış erkeğe aşık olup, güvenmesi..
  • (bkz: evli olması)
  • evlenmek istememesi. istemiyorum diyen insanlara inanın.
  • nefes alması,
    çünkü yaşayan; doğanın güzelliklerini gezip görmek isteyen, konser vb. sosyal etkinliklere katılıp eğlenmek isteyen bir kadınla uğraşmak zordur. ölü bir kadın evden ayrılamayacağı, açık kıyafetler giyemeyeceği için onunla mutlu bir evlilik hayatı kurabilirsiniz.
  • erkeklerin eşi olacak kadınlarda tercih etmeyeceği özelliklerdir.

yani bir erkek gelmiş açık saçık giyinmesi yazmış. kardeşim bu onun tercihi sen kadın olarak bunu eleştiremezsin. açık saçık giyinmek hakkınsa tercih etmemek de erkeğin hakkı. istediğimi giyerim istediğimi yaparım olayı yok lütfen herkes saygılı olsun... kızlar size de tavsiyem böyle bana kimse karışamaz havalarına girmeyin her kadın evliliği için fedakarlık yapar ve erkek de yapar. mesela siz ayşe arman’ı çok serbest bir kadın olarak bilirsiniz ama çok istediği halde eşi istemediği için hamile iken göbeği açık fotoğraf çektiremediğini söylemiştir. siz ona buna bakıp bana kimse karışamaz havalarından çıkın da iyi ve kaliteli erkekler için biraz fedakarlık yapın!
  • başıma bir şey gelse de gelmese de söylemek istiyorum.

sosyal medyayla yatıp sosyal medyayla kalkan, her anını paylaşan, ilgi ve beğeni budalası, takipçi hastası kadın.

böyle bir kadınla evlenmek yerine en kral vpn'in parası neyse verin premium üyelik alın.
  • eviyle zerre ilgisi yoksa evliliğe uygun değildir. eve ilgiden kastım yaşadığı ortamı otel gibi kullanıp kullanmaması. çevremde vardı oradan biliyorum. sonra eşine "ben bu evin hizmetçisi değilim" deyip çıktı. makineden çıkan çamaşırları top haline getirip bir yere yığmak, lazım olanı aradan çekip çıkarmak gibi komik örnekler... elini hiçbir şeye sürmez, akşama kadar elinde moda dergileri ile sigara ve kahve içer, fal bakardı kontes.
  • erkek arkadaşı yanındayken başkasını süzmesi.
  • genelleme yapmadan, kendi fikrim için konuşacaksam eğer; anti-depresan kullanması. gördüğüm yerde ayaklarım arkama vura vura kaçarım.
hesabın var mı? giriş yap