• pilinin hiç beklenmedik zamanlarda bitm
  • hızlı yazınca saçmalayan dıtbıt eden klavye. yeterince salaksanız radyo dalgasından hızlı yazıyorum beah diye övünç kaynağı da olabilir.
  • yüksek ihtimalle "kablosuz mouse yaptık bari yanına bunu da koyalım set halinde satalım." düşüncesinin sonucu, son derece gereksiz bir teknoloji ürünü. klavye aktif şekilde hareket ettirilen bir aygıt değil ki kablosuz olunca özgürleşsin, rahatlasın, kullanım kolaylığı sağlasın. hatta ve hatta hareket etmemesi makbuldür, altında lastikler vardır sabit dursun diye. (hem kablolu klavye de masaya çivili değildir ya, kucağına almak istersen alırsın, yer açmak istersen itersin kenara.) kablosuz bir şeyin pilli olması mecburiyeti de priz ve adaptörün bulunduğu bir ortamda game gear'a pil takıp oynamak benzeri bir durum oluşturuyor, üstüne de yukarıda yazılanlardan öğrendiğim cep telefonundan etkilenme, aynı anda iki tuşa basılmasını algılayamama (oha!!) şeklinde, klavye gibi bilgisayarın en bir hayati organı için asla kabul edilemeyecek sorunlar da eklenince evlere şenlik bir lüzumsuzluk abidesine dönüşüyor bu alet.
  • masaüstü bilgisayarda dizüstü bilgisayar* zevkini yaşatan, monitörü görmek için uygun ayna düzeneği falan kurulunca sıçarken entry girme isteğini ziyadesiyle tatmin eden, oyun oynarken ileri tuşuna sürekli basıldığında arada bir takılan, her takıldığında parmağınızı bi kaldırıp bi daha basınca düzelen, eski klavyenizin de kablosundan ayakkabınıza bağcık, tuşlarından robotunuza diş, klavye kasasından buz kabı yapmak suretiyle yaratıcılığınıza yaratıcılık katma fırsatını size bahşeden, üzerinde harfler, rakamlar ve özel amaçlı fonksiyon tuşları bulunan, tam önünüzde duran input aygıtı, entry jeneratörü. ama kablosu yok.
  • 27mhz'lik olanlarinda yazdiklarinizin takip edilmesi muhtemeldir.

(bkz: http://www.remote-exploit.org/…ard_insecurities.pdf)
    (bkz: http://www.remote-exploit.org/…/27mhz_analyzing.pdf)
  • laptopı televizyona bağladıktan sonra koltuğa yayıla yayıla geniş ekranda oyun oynamayı sağlıyor. bu büyük rahatlık. yaptım ordan biliyorum ama ne yazık ki olur olmadık zamanlarda pili biti
  • eve update getirtir.
  • 6 aydan fazla pilinin gittiğini görmediğim klavyedir. logitech cordless ex110 kullanıyorum. yaklaşık 10 yıllık klavye, yakın zamana kadar kullandığım kablolu klavyem bozulunca çıkarıp kullanayım dedim. niye kenara attığım şimdi belli oldu.

ayrıca oyun oynayanların tam söveceği klavye çeşididir. tam oyundayken pil bittiği zaman sizi sövdürecek duruma sokabiliyor.
  • emniyetli olmayan klavye cesidi. nitekim bilgisayarın başından kalkarken bi tarafınız klavyeye takılırsa klavyenin guvenlik mekanizması olmadıgından yere düşebilecektir.
  • pili bitmek üzereyken deli eden alet. buna pil takmaya üşeniyorum ben ya. uçlu kaleme uç takam derdinden kurtulmak için tahta kurşunkalemle yazan bir insanım yani. siz düşünün durumu.
hesabın var mı? giriş yap