• kendisi ile alakalı en çok hosuma giden ve dikkatimi çeken şey instagram'da fenerbahçe de dahil eski takımlarında yaptığı paylaşımları silmemesi. hepsi için ayri kategori yapmış, duruyor. yaptığı işe olan saygısını gösterir bence. gelir gelmez, fener'de oynarken de hep beşiktaş'ı istiyordum falan gibi eski kulübünü yeren popülist laflar edebilirdi. bunun yerine sahadaki mücadelesi ile taraftarın kalbini kazandı çok kısa sürede.

çomar futbolcularımız ders alır umarım.
  • 12 milyon euroya bir arap kulübüne gittiği söyleniyor. eğer doğruysa araplar 1. dünya savaşındaki ibneliğini böyle telafi ediyorlar.
  • "öncelikle tanrı’ya şükürler olsun. o olmasa bu başarıya ulaşamazdık. o bizi bu başarıyla onurlandırdı, bu zafere ulaşmamızı sağladı. o olmasa, ben burada dahi olmazdım.

10 yıl oldu. 10 yıldır hep çok yaklaştım, birçok sefer ligi ikinci sırada tamamladım. şampiyonluklar kaybettim. bireysel performansım iyi olsa bile takım olarak kupaya ulaşamıyorduk.

bugün hayatımın en mutlu günü. bu şampiyonluğu pandemi döneminde işini, sevdiklerini, akrabalarını, arkadaşlarını kaybeden herkese armağan ediyorum. dünyanın çok zor bir dönem geçirdiği bu günlerde biraz olsun mutluluk yaşatabilmiş olmaktan dolayı çok mutluyum.

isa benim için her şey ve ben onun için yaşıyorum, ve bugün o beni onurlandırdı. ona her zaman ailelere yardım etmesi ve onları koruması için dua ediyorum.

bugün bu mutluluğun tadını çıkarın.

sizi seviyorum"

https://www.instagram.com/…_source=ig_web_copy_link
  • dzemalili sensin jem paul de götüne girsin dedirten topçunun hammaddesi. siktirin gidin sarbi'nin iki penaltılık performansını tartışın.
  • top oynamanın yanında ek iş olarak davar güden şahane adam.
  • bir galatasaraylı olarak hem fenerbahçe’deyken, hem de beşiktaş’tayken büyük saygı duyduğum oyuncu. bugün ekran karşısında ağlamasını gördükten sonra başlığı altında yazmak istedim.

beşiktaş’ın şampiyonluğundaki en önemli adamlardan biri kendisi. bu sezon çok büyük oynadı, çok iyi maçlar çıkardı. formanın hakkını vermenin ne demek olduğunu tüm futbolseverlere gösterdi. sonunda fenerbahçe’de kendisine nasip olmayan şampiyonluğu boğazın diğer tarafında kazandı.

nasıl ki alex’i, muslera’yı tuttukları takım fark etmeksizin herkes seviyorsa josef de onlar gibi bence. bize hep ters gelse de, giydiği her forma ile ağlarımızı havalandırsa da kendisini yürekten tebrik ediyorum.

büyük oyuncusun josef. şampiyonluğun hayırlı olsun.
  • "beyler adam iyi" dedirten futbolcudur. baroni, maldonado diyenleri engelleyin.

edit: josico diyeni yatırıp... engelleyin.
  • taraftar degil sahaya girip futbolcularin canina kast eden futbol teroristine hakli mudahale edince ceza almasindan dolayi mental olarak kopan futbolcu.

bu ulke inanilmaz bir yer oldu, sahaya girip futbolculara saldiran adam tekme yedi diye magdur ilan ediliyor. o saldirgan herhangi bir futbolcuyu öldürse sizin gibiler içten içten bu duruma da sevinir.
  • bu adamın aldığı ceza konusu tartışılır, fikirler söylenebilir. kural kitabına göre ceza aldı, ancak tartışılabilir bu konu.

fakat bunca saha olayının yaşandığı, sürekli sahaya yabancı madde atılan, sürekli koro halinde küfür edilen maçta, ankaragücü'ne nasıl 1 (yazı ile bir) maç ceza verilmiştir, işte bunu anlamak güç.

cezai yaptırımları sağlam tutmazsanız, ileride çok daha büyük olaylar çıkabilir.
    sonuç olarak olay çıkmasın diye beşiktaş taraftarını maça almayan il güvenlik kurulu, beşiktaşlı oyuncuların can güvenliğini sağlayamamıştır. yani beceriksizdir, yani taraflıdır, yani rezildir.
    en rezili de tff denen beceriksizlerdir.

t: beşiktaş'ın orta sahasında oynayan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap