• bir restoranda/barda margarita istediginizde margaritaniza jose cuervo konmussa kendinizi sansli sayabilirsiniz. ickili bir ortamda 10 kisiden fazla insanin katilacagi bir olay duzenleyecekseniz, gidip jose cuervo alip koyarsaniz rezil olmazsiniz, aman ucuzcuymus ne bu adi tekila gibi laf yemezsiniz. amma ve lakin, patron marka tekilanin yaninda jose cuervo'nun esamesi okunmaz, okunamaz. patronu margarita'ya koymaya kiyamayabilirsiniz ama http://www.patrontequila.com/ web sayfasinda cesitleriyle yapilabilecek kokteyller listesi var, adamlarin bir bildigi var demek lazim. costco'da bu patronlarin seti var, ilgilenen baksin. bu entryi yanlis basliga yaziyormusum gibi bir his var icimde.
  • tekiladan daha fazlası var içinde. 5-6 shotdan sonra orgazm yaşayabiliyosun. o kadar güzel. *
  • meksikalı misafirlerimin tavsiye ettiği marka.

"ben olmeca'yı çok severim" dedim, demez olaydım.. "olmeca, aztek bölgesinin markasıdır. aztek bölgesinde ise kaktüs yetişmez, muz yetişir. olmeca aslında muzcudur, onların tekilası uyduruktur" dediler.. ne tavsiye ettiklerini sordum, bu markayı söylediler.

olmeca gibi silver ve gold'u bulunmaktadır. markette buldum, her ikisi de satılıyor. silver'ını alıp ilk fırsatta alıp deneyeceğim.
  • ilk basta bu ne lan heheh jose morinho meheheh diye dalga gectigimiz, lakin ki ictikten sonra sierra'dan da olmeca'dan da daha iyi oldugunu anladigimiz canavar tekila markasi. bundan sonra ne viski ne vodka, temiz temiz icerim jose morinho'mu bakarim keyfime.
  • 100'lük şişede, "jose cuervo especial" diye bir ürünü vardır ki bir daha olmeca gördüğünüzde tenezzül etmeyince, "hıınmpff" diye başını çevirerek kendisine sulanan malikanenin bahçivanı antonio'yu küçümseyen şımarık küçük hanım gabriel gibi hissedersiniz.
  • dunyanin en guzel ickisi tekilayi en guzel formatta sunan markalardan biri.
  • tekiladan keyif alma sebebidir.
  • freeshoptan oldukça uygun fiyata margarita mix ile birlikte alınabilen, içimi leziz, enfes tequila..
  • o kadar konuşulmuş ama bir don juliodan bahsedilmemiş başlığında, diye düşündürten... meksika'nın yeni rakısı jose cuervo traditional, kulüp rakısı don juliodur diye bahseder meksikalı abiler.
  • abartmayacağım ama, reposado gold serisinden 5 shot içip de ayakta durabilen bir insan evladı tanımak isterim. ister 1 saatte içsin ister 5, içebileceğini söyleyen adam gibi adama, evimde bir akşam misafir etmekle beraber eşlik edeceğim.

benim sınırım olan 5 shot. önceleri 4 idi. biraz zorlama ile 5 yaptım fakat; neçe agalar, paşalar tanıdım şişesini içerimciler gördüm de 4'ün üstüne çıkamadılar. çıkanları da sırtlayıp evine götürmüşlüğüm var. ve hep iddia edenlerden oluşuyor bu grup. kimisi de evimin wc sinde "alkole tövbe"ler eşliğinde sabahladı. bunlar hep 4 shot.

yok bunu çok ciddi teklif ediyorum. ankara'da oturuyorum. tunalı'da hobi evim var. 2 şişe jose alıcam. ve oturup bir akşam hem içeriz hem sohbet eder tanışırız. özellikle de şu "pek bi fark göremedim"cilerden olursa; yanına pazarcı limonu değil, orijinal yeşil misket limonu bulacağıma da söz veriyorum. olmeca'cılar genelde sarı pazarcı limonu takılıyorlar da.

yok yani ben mi eksiğim acaba? biz 2 alkolik bir şenlik (yani ben) 1 şişesini 3 günde anca bitirebildik. o iki arkadaşımda ağır alkolcü yani. 1'i öz akrabam, öbürü sağlam içici. o da iddia etmişti "lan ne var ben içerim" diye de, 3.shottan sonra elimi tutup "abi haklıymışsın" dedi.

teklifim açık. hatta bunu periscope'la da yayınlayabiliriz. ihale ortada. yaş olarak da 25 üstü ve sorumluluk sahibi bireyler olursa sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap