• meğer sağ bek böyle bişeymiş.

çok aciipmiş. ne de güzelmiş.

evet beşiktaşlıyım.
  • bugün metalist maçındaki performansını bir gs'li olarak elimde mendil salya sümük izliyorum.

(bkz: veysel sarı)
    (bkz: sabri sarıoğlu)
    (bkz: tarık çamdal)
  • bence yerli kontenjanında oynayabilir. mersin'de aynısını gördüm yemin ederim. portekizlilerle conolar aşireti arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum zaten. (bkz: cono) ciddi kafamı kurcalıyor bu durum. ronaldo , querasma , bosingwa , simao ve daha niceleri... fernandes hariç hepsi adana yüreğir'de sokakta dolaşsalar kimse kafasını kaldırıp bakmaz bile. mesela nani kiremithanede torba tutsa yadırganmaz. bu arkadaşa da kaş kontenjanından (kaş diyorum dikkat ederseniz kaşlar değil) bakarlar çukurovada , sahip çıkarlar yani.
  • iyi transfer. 6+0+4'ü yaşadığımız bu günlerde yerli statüsünde değerlendirilebilir bu diyarbakırlı kardeşimiz.
  • bu sene net barcelona, chelsea falan seviyesinde futbol oynuyor. trabzonspor'un son 5 yılda falan yaptığı en iyi transfer bu adam oldu. cardozo falan dahil. inşallah futbolu da bizde bırakır. korkuyorum adama 32 yaşından sonra real madrid falan talip olacak diye.

edit:ne çok falan demişim lan.
  • açık ara trabzonspor formasıyla izlediğim en iyi yabancı oyuncu.

top ayağına geldiğinde onun kadar sakin ve ne yapacağını bilen futbolcu az bulunur, oyun için meziyetleri bir yana adam çok değil 4-5 sene önce mevkisinde dünyanın en iyilerinden biri olarak gösterilirken şimdi trabzon'da 0 egoyla işinin hakkını veriyor. "trabzon'a yıldız gelmez", "gelenler kaçmaya yer arıyor" zırvaları için de ondan daha güzel bir cevap olamaz herhalde...
  • bu akşam istanbul'da ibrahim hacıosmanoğlu ile görüştükten sonra transfer için son kararını verecekmiş.

yani yarın ya trabzon'da ya mezarda. ibrahim başgan şu anda kendisini gömeceği yeri ayarlıyor.
  • birçok yabancı futbolcunun trabzon şehrine alışması uzun zaman alırken hatta çoğu zaman alışamazlar. bosingwa ise londra gibi kentteki yaşamını bırakip trabzon'daki hayatına cok hizli adapte olabilme mahareti gösterdi.aslında bu futbolcunun ortaya koyduğu karakterinin gücünun gostergesiydi.o nedenleki şuan takimin kaptanı olabildi.örnek alınması gereken bir futbolcu.
  • (bkz: abi beni sik)
hesabın var mı? giriş yap