• kendisini birçok defa canlı izleme fırsatı bulduğum, moments ve twisted parçalarının yaratıcısı, sarışın çocuk
  • 2007'de ankara city lounge'da çalmıştı. biletler 50 lira ve 50 adetti. kimse o parayı vermediğinden içersi bari boş kalmasın diye eş dost çağrılmış ve bir ev partisi havasında geçmişti. onbinlere çalan johan abimiz hiç ben bu kadar kişiye çalmam dememiş ve gayet mütevazi bir şekilde çıkıp 30 kişiye falan deliler gibi eğlenerek çalmıştı.
  • sene 2007, aylardan nisan. ofisten bir arkadaş ile 2 gece 3 günlüğüne kıbrıs’a gidelim diye plan yapmıştık öncesinde. şansımıza bahse konu dj beyefendinin konseri var. arkadaş normal günlük pantolon giymişti, bense şort giyerek otelden ayrıldık. konserin gerçekleşeceği mekanın önüne geldik ve bodyguard’lara konsere geldik diye söyledim. bodyguard önce arkadaşıma (şansımı seveyim ve nereden bileyim giyim/kuşam şartı olduğunu) sonra bana baktı ve ‘yan tarafta halı saha var, sizi oraya alalım’ dedi ve (hakikatten de mekanın yan tarafında halı saha vardı) ben şaka yapıyor zannettim ilk başta ama benimle güzel bir taşak geçti ve başımızı öne eğerek oradan uzaklaşmak zorunda kalmıştık. ibnetör bodyguard!
  • belcika dogumlu hollandalidir. muzige hollanda'da baslayip ve devam edip halen de yasamakta oldugu icin muzikal anlamda kendisini hollandali olarak tanimlamamiz daha dogru olur. tarz olarak da tam bi dutchdir. hollanda'nin 90larda seri urettigi trance efsanelerinden onemli bitanesidir. bugun tesadufen onume dusen, trance'in her motifini hissedebileceginiz 2002'den bu set vesilesiyle kendisine saygilarimi gonderiyorum mujs.

https://soundcloud.com/…veen-21092002?ref=clipboard
  • kankadır. bir çok kez tr'a getirdik.yurdum insanıyla pek bi iyi anlaştı.. dj'liği mi? bitirmiştir olayı.
  • svensonla yaptığı twisted mix'i ile tshirt yırttıran dj,trance producer.
  • ne varsa eskilerde var düşüncesinde olan bir birey olarak, buyurun efenim. bu live setini çok severim!
  • arkadaşım sayesinde keşfettiğim efsane dj.
    birkaç aydır eğlenirken sürekli setlerini dinliyordum. geçtiğimiz haftasonu lifepark'a geleceğini duyunca çok heyecanlandım ve tabii ki oradaydım. enerjisi ve seti çok iyiydi. organizasyon inanılmaz kötü olsa da kendisini dinlemek beni çok mutlu etti. bir sonraki gelişinde de mutlaka gideceğim.
  • an itibariyle spotify wrapped 2019 listesinden beauty of silence ile giriş yapmış trance tanrısı.
  • 90'ların başından beri elektronik müzik camiasını kasıp kavuran müthiş dj'dir. hem solo, hem de svenson and gielen —ya da airscape—adıyla müthiş işlere imza atmıştır. dahil olduğum nesil için en efsane setlerini 2000'ler boyunca kaydetmiştir. artık böyle değilmiş gibi konuştuğuma bakmayın, johan abimiz hâlâ çılgınlar gibi çalmaya devam ediyor.
hesabın var mı? giriş yap