• basketbolcu tipi olmayıp da bu kadar iyi baskebol oynayan oyuncular sıralamasında vlade divac'ın ardından 2. sırada gelir.
  • güzel adamdır.

körlük sınırında olan bir çocuk için özel bir gözlük temin edip çocuğun ilk defa utah jazz maçını izlemesini sağlamıştır.

link
  • nba'in izlemesi en keyifli sporcusu olabilir. tabii rakip takım taraftarı değilseniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fnpcgbnuley

kahkahalarla izledim. muhteşem bir "ultimate tape" olmuş.
  • bu senenin utah jazz adina en pozitif kadro hamlesi. rotasyon'da steve novak'in arkasina duserse diye korkuyordum ama allah korudu. cok guzel oynuyor basketbolu, insallah padawan'i exum da buna ceker.
  • dün oynanan maccabi barcelona eurolig top 16 karşılaşmasını izledikten sonra kendisini övgüye boğmak istediğim sempatik adam. solaktır. statik şutör falan değildir. dengesiz atışlarda da başarılı olabilir. umarım 1-2 seneye nba'de şansını dener.

yaklaşık 7 yıl sonra gelen edit: nba’de şansını denedi ve ilerlemiş yaşına rağmen ligin en iyi tamamlayıcı oyuncularından biri oldu.
  • dante exum'un idolü.

utah'la anlaştığı için çok mutlu olduğum eli yüzü düzgün, kanka olunmak istenen bir adam. basketbol iq'su çok yüksek. tanıyan tanıyor zaten barcelona ve maccabi'den.
  • 31 yaşında, nba'de şov yapmakta olan mükemmel bir görev adamı.
  • ocak 2021'de jazz v bucks maçını sakatlığı nedeniyle kaçıran oyuncu. bu aralık 2015'ten beri, yani 418 maç sonra kaçırdığı ilk jazz maçı oldu.
  • milletin üzerine harika oynayan adam.
    izlemesi keyifli. paul geroge'u deli etti seri boyunca.
    eurolig çamurluğu ayağınıza geldi hanım.
  • yıllık 11-12 milyonluk kontratı havada karada alacakken 13 milyona yuvada kalmıştır. 3 yıl 36 milyon gibi bir kontrat müthiş olurdu ama varsın böyle olsun. bana kalırsa kontratındaki tek sorun 4. sene, para değil.
    ekşi sözlükte senin başlığını açmış olmak bana boş ama hoş bir mutluluk veriyor reis
hesabın var mı? giriş yap