• shakespeare'in ariel'inden esinlenildiğini düşünmekteyim.
  • sezon 4 ile beraber ultisinin cast süresi azaltılmış, etkili olma süresü 0,25'den 0'a indirilmiş, verdiği heal ve maksimum heal 3 katı arttırılmış olan support. şimdi leona düşünsün.
  • sanıyorum ki team fight için en mükemmel support. yeni aldım heveslerdeyim.
  • sanıyorum ki "underrated" bir support ama iyi oynarsanız gerçekten hayat kurtarabiliyor. yavaşlatma, olduğu yerde zıplatma (tornado/q), alandaki düşmanları öteye atma ve yakındaki takım arkadaşlarını iyileştirme, (monsoon/ulti), takım arkadaşına kalkan ve saldırı gücü sağlama (e) var. ayrıca kendisi hızlıdır, minionların arasından takılmadan ilerleyebiliyor diğerlerinin aksine. bütün parti kaçarken arkasından gelen düşmanları tornado veya monsoon ile yavaşlatabilir, geciktirebilir. ayrıca q ve w'su da magic damage vurduğundan ability power janna tadından yenmez oluyor.
  • neredeyse bir supportun sahip olacağı her şeye aynı anda sahip olan karakter. hala buffa ihtiyacı varmış gibi davranılıyor kıza.

(bkz: janna the storm's fury)
  • bir isvecli kız ismi.
  • şu sıralar sürekli oynadığım destek şampiyonu.

sevgili janna'ma bir de kefaret çıkıyorum, nasıl taşıyorum nasıl yaşıyorum var ya!
  • zhanna diye yazılır latin alfabesiyle. her türlüsü yürek hoplatır.
  • (bkz: janna oynayan vurduruyodur)

arkadas grubumuzda cok iyi janna oynayan ve jannayla platin olan birisi var. bir de flamerımız var oyun boyu herkese bağıran ama niyeyse yine de sevdiğimiz. bu flamer arkadasın durumunda benim hatırladığım kadarıyla yaklasık bir 3 yıldır falan janna oynayan vurduruyodur yazıyor, biz nedensiz bi sekilde bunu komik buluyoruz ama bu cinsiyetci yaklasımından dolayı da burdan kınamak isterim :d

bugun gercekten farkettim ki karsı tarafı tilt eden troll bi champ. kendine support oynamayı yakıstırmayan wentinin kaderi mi acaba bu support mainlemek diye dusunmuyor değilim.
hesabın var mı? giriş yap