• kendisini tanımayanların, entry’leri altına saçma sapan yorumlar yaptıkları yazar.

ne zaman bir hesaplama vs. yapsa troller hemen damlıyor “işsiz, işkur” bilmem ne diye. böyle ucuz espri yapan elemanlar inci sözlük’ten transfer galiba.

adam sözlük’te kendine has bir tarz oluşturmuş eğlencesine bir şeyler yazıyor, beğenerek okuyan da binlerce insan var.

başlıktan belli oluyor zaten jamesharden içeriği olduğu. hoşuna gitmeyen engellesin, başlığa girip entry’yi okumasın. herkes her şeye yorum yapmak zorunda değil.
  • profesyonel troll. o atıyor, sözlükteki sazanlar atlıyor.
  • (bkz: kaliteli troll)

sözlükteki akboyların bile isyan edeceği entry'ler girip aşırı heyecanlı yazarları da açtığı başlıkların altına toplayan; kâh demir doğrama ustası, kâh komi kılığına bürünen bir kanaat önderi.
  • düne kadar babaannesiyle yaşayan sempatik, komik bir yazar profili çizerken, nick altında birileri "çalıyor" dediği için yeraltı filmindeki cevat'a dönen yazar. hacı az sakin ol. ana avrat sövecek kadar bir şey yok. burda millete neler neler deniyor. oğlum siz de adam olun amk. kahın gidin lan burdan kahın gidin.
  • insanları küstürmeyin işte be. adam ne yazarsa yazsın. sanane. ilgi alanı, yazmak istediği konular böyleymiş. salda gölü meşhur olunca illaki millet bahçesi yapacam diye tutturanlar gibisiniz.
  • (bkz: #159965288)
    fikir hırsızlığı ile itham edilmiş ancak entrye ve kaynak gösterilen yazıya bakarsanız yöntem ve veri setinin farklı olduğu, üstelik sonucun da farklı olduğu oldukca net. aynı soruyu ele almak ise fikir hırsızlığı kapsamına girmez. yoksa bilim ve sanat camiasında kanlı savaşlar olurdu.
    hesap konuları her zaman ilgimi çekmese de, bazı önemli hesapları yapan kişi.
  • troll gibi troll.. hakaret etmez, provokasyon pesinde kosmaz.

severek okuyoruz.
  • ekşi sözlük’ü ekşi sözlük olarak yaşatan son, tek dişi kalmış canavar. yoksa ekşi çoktan bitti, fenerbahçe’nin denizli deplasmanından bile uzun uzatmaları oynuyor.

açtığı her başlığa mutlaka zekası düşük bir şahsın gelip “x metreden jamesharden başlığını tanımak” bakınızı vermesi ve bu bkz’nin yüzlerce-binlerce fav alarak ekseriyetle her jamesharden başlığının, jh’den sonra en beğenilen entrysi olmasından bi fazla canımı sıkan tek şey siyasal islam.
  • bu ilgi bağımlısı burası dışında hiçbir yerde ilgi göremeyeceğini iyi bildiği için bir iki hafta ortalarda görünmez,sonra ortaya çıkar ve ısrarlara dayanamadım der.yazdıkları çocuk eğlendirir ve sözlükte son zamanlarda çocukların nüfusu son derece arttı.o yüzden sevilmesini yadırgamıyorum.edepsizliğini de yazdığı küfürlerle gözler önüne sermiş zaten,yani çalmışsın çaldığın ortaya çıktı diye niye mızmızlanıyorsun ? ee belki gizli bir şey yapmadın ama kaynak falan da koymadın kardeş,alıntıdır yazmadın entryinin hiçbir yerine…senin içerik çaldığını ortaya çıkaran arkadaşa da helal olsun,ben kendi kendine çapsız çapsız saçmaladığını düşünüyordum ama onu bile kendin yapmıyormuşsun.bu mecrada son kaliteli fenomen (bkz: otisabi) idi.diğerleri z kuşağı fenomen.böyle kuşağa da böyle fenomen yakışır.geri dönmemesi umuduyla ama döneceğini de adım gibi biliyorum *
  • severek beğenerek okuduğum yazar. büyük bir emekle hazırlanmış entrylerin altına işsiz, işkur yazanların esas amacı fav almak, senin değil. buradaki bir avuç hıyara sinirlenip gideceksen işte o zaman kızarız sana. sen yazadur. hayır senin o güzelim entrylerini okumayıp “ ilk buluşmada amuda kalkan kız modeli, 1.75’in altındaki erkeklerin yaşama sebebi “ tarzı sikimsonik başlıkların altındaki entryleri mi okuyacağız?

daha önce yazmış mıydın bilmiyorum ama ayrılsak da beraberiz’deki şipşakçının cirosunu da merak ediyorum. bekliyoruz. ha bir de bruce wayne’in kişisel serveti. cıks.
hesabın var mı? giriş yap