• iş çıkışı hiç oyalanmadan direkt evine giden; ne komşularla ne de işyerinde kimseyle uğraşmayan; birilerine yaranmak için çabalamayan, sadece işine odaklanan; kredi taksitlerini ve faturaları hiç geciktirmeden günü gününe yatıran; sigara, içki veya kumar gibi alışkanlıkları olmayan ve hafta sonu sadece ailesiyle birlikte vakit geçirmeyi seven aile babası tipli futbolcu.

yetenekleri kısıtlı olmasına rağmen lig kupası veya şampiyonlar ligi hiç farketmeksizin bütün maçlara full konsantre çıkmasına, oynadığı her mevkinin hakkını vermesine ve terinin son damlasına kadar mücadele etmesine hayranım.

sarı saçlım kepçe kulaklım!
  • üstteki iki yazarın söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. yeri geldi kanat oynadı, yeri geldi libero oynadı, yeri geldi sol bek oynadı. geçen sezon şampiyonlar liginde yapmış olduğu sekiz asistle, asist kralı olmasına rağmen pek konuşulmadı. formanın hakkını somuna kadar veren oyunculardan bir tanesidir.
  • gerçekten müthiş bir oyuncudur. herzaman belirli bir seviyede oynar. soğukkanlı ve ayağı çok düzgün bir adamdır.

hakettiği popülerliği yakalayamamış gizli kahramandır. underrateddır.
  • ben böyle adamları seviyorum ya, futbolu beyniyle oynayan,
    etliye sütlüye fazla karışmayan kendi halinde takımına faydalı olan gerçek bir savaşçı, umarım daha uzun seneler izleriz kendisini liverpool'da.
  • kendisinde ciğer yerine nükleer reaktör vardır. bu akşamki manchester city maçında adam top rakipteyken bir stoper gibi kendi defans hattına katılırken, top kendi takımındayken false nine gibi rakip defans hattının arasında top beklemektedir. bunu da 32 yaşında yapmakatadır.

unutmadan, bunu maçın 77. dakikasında hâlâ yapmaya devam etmektedir.
  • bugün oynanan maçta* da görüldü ki günümüz transfer piyasasında 32 değil 22 yaşında olsa bonservisi 60-70 milyon euro falan olabilirdi.
  • kendisini ilk gördüğümde sol açıkta oynuyordu. sonra bek oynamaya başladı derken zaman zaman defansif ortasaha ve merkez ortasaha oyuncusu olarak oynadı. takım içi performansını beğendiğim, menejerlik oyunlarında kadromda bulundurduğum, orta yetenekli, çok amaçlı ingiliz anahtarı.
  • üstteki yazarın söylediklerine tamamen katılıyorum.
    müthiş güven veren, sıfır gösterişli, yaşının tecrübesi ve olgunluğuyla izlemesi çok keyif veriyor.
  • ice bucket challengeda kendisine parodi twitter hesabı açan kişiye meydan okumuş.*
  • neden bu adamı çok seviyorum lan ben diyordum kendi kendime meğer 4 ocak 86 doğumluymuş heyt kardeşim. süper futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap