• impossible yorumu tarihi güzellikte olmuş vatandaş. şu ses denen nane her nerede dağıtılıyorsa yaratım sürecinde çok ağır torpil geçilmiş.
  • impossible derken insanin icini titreten sarkici. uzun zamandir bilmedigim her hangi bir dilde soylenen bir sarkiya boyle bir yakinlik duymamistik. iyi geldi.
  • gaziantep te dogmus olsaydı eğer çok iyi barak okuyabilirdi .iç anadolu da yetiştirilseydi bozlağa yeni bir boyut katacağından emin olduğum yanık ses sahibi.
  • şarkı söylerken yaşayan adam. the x factor uk'nin 2012 sezonunun yıldızı.

one hell of a guy.
  • battaniye gibi ses tonu olan adam *
  • sesini duymadan gune baslayamadigim insan. oyle ki soyledigi impossible alarm sesim.
  • türkiye'de çoğunluğu acun tarafından kopyalanarak yapılan işe yaramaz ses yarışmalarını ve yarışmacılarını beğenmeme sebebi.
  • süper bir ses süper bir yetenek.ingileterede geçirdiğim 3 aylık dönemde,yarışmada kendisinin birinciliğe kadar yüselişini izledim hafta hafta.tüm diğer yarışmacılardan ve jüridekilerdende daha iyi bir solist olduğunu gözler önüne serdi.the impossible adlı çıkış şarkısıda bayaa iyi.o piyasanın kaşarlarından,kafa koparıcılarından uzak durmasını temenni ediyorum,zaten ürkek ve utangaç bir karakteri var,onu kaybetmesin,ama para ve şöhret adamı bambaşka yapacaktır muhakkak.
  • shontelle'den daha mı iyi söylemiş ne impossible adlı şarkıyı.
  • impossible dan sonra recovery de şahane olmuş uzun ingiliz yoluna devam ediyor.
hesabın var mı? giriş yap