• ilgili caps'i aldım. en yakın zamanda ilgili alevi-bektaşi derneğine götürerek hatta dava masraflarını cebimden vererek bu işin takipçisi olacağım. arkadaş bundan sonra derdini t.c. hakim ve savcılarına anlatsın.

en basit bir şey için bile şikayetçi olup site kapattıran, "dava mava boş işler bunlar" diyerek başından savmaya çalışan zihniyete de ibret olsun.

edit: konuyla ilgili hiçbir mesaja geri dönüş yapmayacağım, lütfen satırlarınızı tüketmeyin.
  • ideolojisi ile birlikte s*ktir olup gitmiştir.
  • bu arkadaş birkaç ayda 2500 entry girmesine rağmen hala bağlaçları ayıramıyor. tabii asıl zavallılığı bu değil, mesaj fasilitesiyle uyarıldığında küfür etmesi. küçükken çok ezilmiş herhalde. muhatap almayınız, geçiniz.

edit: entrylerine bakınca tipik bir akp seçmeni olduğunu gördüm. çapını ölçmeniz açısından söylüyorum, kendisi "kemalistler faşist ama odtülüler (akp faşizmine karşı) başbakanı protesto etmemeliydi" diyebilecek iqda bir arkadaş. keşke hiç mesaj atmasaymışım. bir de; (bkz: #31962640)

edit2: gene entry sildirmişim :(
  • adı levent olanların umumiyetle o.ç. olması başlığını açmış sonra da tırsıp kaçmış yazar.allahtan caps var elimde gerekli prosedürleri yürütebilirim.
  • kendisinin ahlak dışı bir ifadeyle (terbiyem müsaade etmediğinden yazamıyorum :c ) nitelendirdiği eylemi bu ülkede birileri suriye için yapmaktadır. açık açık devlet büyüklerimize küfretmektedir kendisi.
  • ateşe atılıp yakılması gereken sikko bir yazar.
  • kendisi makul gerekçeler ışığında insan yakılabileceğini düşünebilen bi varlık. (bkz: sözlükteki müslüman düşmanlarının alevi olması) ama sağ olsun kendince iyi olanları bi güzel ayıklayıp sadece kötüleri yakıyor. ve işin daha da vahimi bu piskopatlığı görmezden gelip yok cami-cemevi yok gezi die entry girenler var. lan adam insan yakmaktan bahsediyor, ne camisi ne gezisi! bazen geçekten korkuyorum, esad'a diktatör diye giydiren bu zihniyetin insan yakmayı düşünebilmesi ve yandaşlarının da "ahan da sünniliğe laf ettiler." die bunu görmezden gelerek camiydi, cem eviydi, geziydi destek çıkması beni korkutuyor. zira bu zihniyet sadece öldürülen/katledilen sünniyken insanlığını hatırlıyor. yahudi komşularını ss'lere ihbar eden, maraş'ta komşularını sokağa kovalayan, sivas'ta canlara kibrit çakanların sayısı hızla artıyor. jack arabani denen ve insan demeye dilimin varmadığı mahlukat onlardan sadece birisi.

edit: ilgili başlıktan yakılma kısmını çıkardı zat-ı şahaneleri. yakmaktan değil de bunu söylemekten vazgeçti zannımca.

edit 2: başlığı açıp entry'i silmiş paşa. allah allah n'oldu ki? tepki mi aldı yoksa? oysa insan yakmak gibi son derece insancıl olan bi düşüncesini paylaşmış kendisi. nihayetinde yeri geliyor hepimiz birilerini yakmak istiyoruz. kimileri ise buna vakıf oluyor. (bkz: sivas katliamı)
  • atatürk düşmanı şakirt yazar. yazar bile değil aslında troll.
  • zenci olmadığı için ırkçılığa, eşcinsel olmadığı için gey karşıtlarına, kadın olmadığı için kadın düşmanlarına karşı çıkmayacak insan. ensest ilişkiyi savunmamın sebebini "enseste maruz kalmış" olarak açıklamış zira.
  • kankalarına çok tatlı bir "mağduriyet" bırakarak gitmiştir. şimdi ağlaşmaya başlarlar haksızlık yapıldı diye.
hesabın var mı? giriş yap