• facebook uygulaması tam bir rezalete imza atmaktadır.

yakın zamanda böylesine bilindik bir markanın bütün imajını yerle bir edecektir kanımca bu durum.

facebook uygulamasını yüklemiş olanların isimleriyle hilal cebeci, petek dinçöz vb. isimlerin müstehcen videolarına linkler verilmekte.

amman dikkat.
  • izlemediğiniz erotik ve müstehcen videoları, uygulamasını kullanıyorsanız profilinizde izledi gibi göstererek fayda ve reklam sağlamaya çalışan vasat site.
  • sayesinde facebook listemde saygı duyduğum bazı kankilerin birer sapık olduklarını öğrendiğim site. bu bahsettiklerimin çoğu da evli ha.
  • unisex mesajlar veren ve kızlara "naber selin dostum ya" şeklinde yaklaşımlar sergileyen şiir dostu, duygusal adamların düşmanı site.
    "yüreklerden akan bir sonsuz ırmak, gel sen de benimle ol, dost olak, gardaş olak" tarzı şiirlerinin hemen yanında, izledikleri "hilal cebeci frikik, hande ataizi fena görüntülendi, canlı yayında soyunuyor" videoları ekleyerek şu güzel ortamı bozan site.
  • facebook tuzaklarini gorunce bu kadar basit oyunlara ne gerek var dedirten site
  • youtube'un kapatılması sonrası anasayfa ve video izlenme sayfalarını siyah-beyaz yapan video sitesi.
  • facebookta mantar gibi çoğalan videolara sahip site.
    video başlığı aratılınca youtubedan izlenir
  • facebook'tan sazan avına çıkan site. internetle az haşır neşir olanlar gönderimde bulunmasına bilmeden izin veriyor ve ne izlese otomatik profilinde paylaşılıyor. e tabi internetle tek iletişimi msn ve facebook olan amcalar ve dayılarda bu sazan.avi'ye hemen düşüyorlar. bu politikayla sitelerinin reklamını yapacaklarını düşünüyorlar ama uzun minvalde kazançtan çok kaybeden olacaklar zira bir çok insan "aaa o mu ona girme feysinde paylaşıyo" tarzı bir reklamla çok daha zararlı çıkacağı kanaatindeyim.

hoş benim bundan habersiz sazan çevrem arkadaş listelerinin de değişik yerlerde gözüktüğünün falan farkında değilya neyse. kendi arkadaşından gördüğü hatunu ekliyor. sonra bi bakıyorsun alev taş isminde bi hatun 5 ortak arkadaş olarak sana öneriliyor. bu arkadaşları da amcanlar ve çevresi :)
  • son zamanlarda insanların ne izlediklerini facebook'tan yayınlayan bir vide izleme sitesi. ayrıca onların aracılığıyla ne kadar sapık arkadaşlarımın olduklarının farkına vardım ve hemen engelledim.
  • turkiye lokasyonlu internet siteleri icinde en amatorce yonetilen basarisiz site. insanlarin facebook hesaplarini kullanarak yaptiklari reklamlari 9 yasindaki lamer cocuklar bile yapmaz.

su konuyu dert edinen hukukcu birileri varsa lutfen bir yol yordam gostersin. bu adamlara dava acmak dahi istiyorum.

neden biliyor musunuz? cunku bu adamlar yuzunden internetin itibari dusuyor turkiye'de. guvenilmez bir yer izlenimi kazaniyor.
hesabın var mı? giriş yap