• arzu ederse pokemonlar hakkında bile şarkı yapabilecek osur osur ipe diz akımının bir numaralı ismi...

oy pokemon pokemon da
    hasta ettun milletu
    başka iş mi yok idu da
    nerden çiktu pikaçu
  • elimde camide terleme görüntüleri var. ama sanatına laf yok: çünkü bi boka benzemiyor.
  • kendisi ve kankası ozan arif hakkında açılan soruşturmada şunlar sorulacak mıdır acaba:

-plan yapmayın plan adlı şarkınızda "ermenici olmak" sözüyle neyi kast ettiniz?
    -"bırakın çan çalmayı" sözüyle bu ülkede inanç özgürlüğüne inanmadığınızı mı anlatmak istediniz?
    -bu türkünün yer aldığı albüm hangi şirketten çıkmıştır?(ogün müzik)
    -söz konusu albüm şirketinden bugüne kadar kaç albüm çıkmıştır? (sadece 1 tane)
    -şirket ismiyle bir yerlere gönderme yapmak istediniz mi?
    -ermeni düşmanı mısınız?
    -ırkçı mısınız?
    -size rahatsızlık veren şeylerin şiddetle çözülebileceğine mi inanıyorsunuz?
    -karadenizde hiç kimse vatan satmıyorsa, diğer bölgeler vatan haini midir?
    -vatanı satmanın ölçütünü hangi zekanızla belirlediniz?
    -milliyetçi duygular piyasa yapmak için tahrik edilir mi?
    -bir gazeteye verdiğiniz röportajda "bu türküyü istedikleri yere çekebilirler, klibi görmedim ama yapanın da eline sağlık" dediniz mi?
    -aşırı tepki görünce çark edip "bu klip hiç yakışmadı. ben sadece karadeniz’de oynanan oyunlara dikkat çekmek istedim" dediniz mi?
    -karadeniz'de dönen oyunları çözmek size mi kaldı? teşkilatçı mısınız, mücahit misiniz, vatan kurtaran şaban mısınız nesiniz?
    -nedir bu gözlerdeki boşluk? neden siz ve sizin gibiler bu hayata bomboş bakıyorsunuz?
    -sizden kurtulmanın yolu nedir? sizden nefret etmeden yaşamanın sırrı nedir?
  • facebookta dolaşırken birilerinin artık kendi dilinden "dur" dediği görülen kişi.
    aşağıdaki linkten yazılanlar görülebilir, ne olur ne olmaz buraya da aktarayım;

https://www.facebook.com/…741825.31005599074&type=1

elliuçtur elliuç rize'nun plakasi,
    kim kemuk atarse, olursun yalakasi..

yetmedimi ismail bu kadar kudurduğun,
    her sene değişiyi tasmani tutturduğun..

bir gun şevki yılmaz'a, bir gun melih gökçek'e,
    türüt hepten dönüştun, omurgasuz böceğe..

bir gun mesut yılmaz'a, bir gun sedat peker'e,
    her yöne döneyisun benzeyisun tekere..

vatansever geçinup, katili öveyisun,
    deren satiluriken, acep ne edeyisun.?

israil'li hep aldi senun dereleruni,
    yesunler yalan yere vatan sevmeleruni..

turkiler dizeyisun birkaç bin lira içun,
    değer miydi ismail festival kapmak içun..

adam olsan bu millet belki seni severdi,
    eski karinda gidup mahkemeye vermezdi..

iki uç kuruş içun harcadun gururuni,
    bu sana son uyari yiturma onuruni..!
  • hangi sehre gidiyorsa o sehrin nem oranini yuzde 10 filan artiriyormuş . kasdfda.
  • hani kahvede oturduğu yerden sanki derin devletmiş gibi ülkeyi kurtardığını, tüm olanı biteni bildiğini zanneden cahil adamlar vardır ya, ha işte onun şarkı söylemeye çalışan modelidir bu adam.
  • beni bu süreçte korkutan tek insan.

eğer birgün gelir de gezi parkı'nın ortasında terlerse, taksim'e hes projesi gündeme gelebilir.
  • carkıfelek'e katılıp her defasında kazandıgı puanları sesli harflere yatırıp soruyu bilememesiyle gönüllerin yıldızı olmu$tur.

bugun kendini ilime irfana verip nobel kazansa bile o benim icin kazandıgı hediyeyi secmek icin hediye odasına mehmet ali erbil'le ko$arak girip, yatakta bir kere sektikten sonra yerdeki hediyelerin üstüne cup diye dü$en tıknaz $arkıcıdır.
  • tehlikenin farkında mısınız? dedik dedik dinletemedik, sonunda şarkı geldi.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=9smkeiwo5x8)

bir insan 50 yıldır kimliğini bulamaz mı ulan diye kendi kendimi kemirten hemşehrim. oysa ki 1995 yılında seni yerel radyoda keşfettiğimde ne sevinmiştim ulan ismail, ulan ismail, is-ma-il.

peçeteye arapça yazıp versen vahiy zanneder, o kadar kafası karışık bi adam bu ismail.
hesabın var mı? giriş yap