• fenevbahçeli (zeka yaşın kaç aq salağı böyle bir espri sataşma yapabiliyorsun) olarak kudurmadım. olur yani. ha bence futbolcular yapmamalı bunu, futbolcu taraftar değil, taraftar gibi davranmamalı. bizdede var böyleleri. daha öncede oldu ileridede olacak. ama taraftar der bunu, fakat futbolcu profesyonel, yarın milli takımda başını koyduğu fenerli oyuncularla oynayacak, fenerbahçeli milyonlarca kişi onları destekleyecek. ne bileyim, futbolcu bence yapınca hep daha bir düşmanlaşıyoruz.
  • bir de feneri delgadooo vardı. ben gülmüştüm buna da gülerim. galatasaray aleyhine söylense de gülerim. bu kadar abartmayın olum.
  • fenerbahcemin futbolcularinin da anani sikeyim besiktas diye tezahurat ettigini tahmin ettigimden onemsiz olay.

beni asil sasirtan ise paranin bazi seyleri hic degistirmedigidir. misal gokhan tore yillik kazanci min 14milyon tl. ama bu tezahurata tenezzul ediyor. cok garip.
  • (bkz: bu sefer kesin koydu)

hayırlı olsun yeni takımı : )
  • köprüdeki beşiktaş bayrağını yakan orospu çocuklarına dert olmuş tezahürat!
    köprüdeki beşiktaş bayrağını yakan orospu çocuğu sen değilsen eğer hiç üzerine alınma..
  • ismail köybaşı'da yılda 1.7 milyon euro vereceksek haklı çıkan tezahürattır.
    adam kulüp ekonomimize koydu başı valla
  • futbolcularin soylemesi komik olmus. guldum. iyi eglenmisler. basına yansimasi ise kotu olmus. bu kulup ici videolari basina kim yansitiyor??

gizli olamaz. birileri musade ediyor belli ki. 1.5 dakikada sunu kimin cektigini bulurlar isteseler.

benim bu hayattaki en yakin arkadasim fener fanatigi. bir gun olsun yaninda fenere kufretmedim. hatta genelde onunlayken fener maclarinda yalandan feneri bile tutarim. o da tam tersini bana yapar. beraber fb-bjk derbisi bile izlemedik 20 senedir sirf agzimizdan mac heyecaniyla ters bise cikmasin diye. lakin o yanimda yokken her turlu giydiririm fenere:)

burda mesele bunlarin ulu orta yapilmasi bence. hoş olmayan bu. yoksa cocuklar tum sezon yipratildi, yoruldu. tabiki sampiyon olduklarinda rakibe de laf sokacaklar. rekabeti 30 hafta fenerle yaşadilar. fenere değil de golden statee mi sövsünler?? ya da smokinleri giyip eski türkçe ile akademik bi tartişmami yapsinlar kendi aralarinda?? bence haklari boyle delice eglenmek. fenerli de yapsa banane. yeter ki videolar basına yansimasin. yansıtmayın bunları.

edit: bjk tvde canli yayinda olmus ahah. insan 5 sn ye gecikmeli verir, bip falan koyar lan. canli canli sacma olmus.
  • bu işte bir ibnelik var.

kim fener'e küfretse seneye fener'e gidiyor lan.

bi ara demirören kim beşiktaş'a gol atsa seneye forvete alıyordu. onun gibi bişey herhalde.
  • hahahahaha. lan bu adamın bunu söyleyip fener'e gitmesi ayrı komedi, fenerbahçe'nin medyanın her organını kullanarak ''böyle terbiyesiz oyuncuların barındırılmaması gerek'' diye bağırırken bu adamı alması ayrı komedi.

ismail ya.
hesabın var mı? giriş yap