• valla bu adam kanaryaya benziyor, kesinlikle bu yüzden fenerbahçe'nin başında, yahu adamı sarıya boyasan ötmeye başlayacak gibi. http://i.hizliresim.com/aol1do.jpg
  • siyasi arenadaki karşılığı ahmet davutoğlu'dur.
  • bana askerliğimi hatırlatan fenerbahçemin yeni teknik direktörü.

asklerlik ne alaka derseniz, şöyle:

kısa dönem olarak gittim askere. nizamiye takımına verdiler. uzun dönemlerden ne kadar it-kopuk-enkaz varsa nizamiye takımında.. kısa dönemlerden çevik kuvvet bi adam vardı, onu da başımıza çavuş yaptılar.
    bi kaç hafta geçtikten sonra mecburen onlara uymaya başladım. yoksa yitip gidicem.
    enseye şaplak göte parmak takılıyoruz bu yaralı stylalarla.. skimde değil hiçbir şey.
    ama gün geldi, bu çevik kuvvet çavuş, komutana çıkıp dedi ki; "ben yapamıyorum bunlara çavuşluk, beni görevden alın."
    ertesi gün -niyeyse- pat diye nizamiye çavuşu oldum mu ben? sabah uyandıramıyorum kimseyi aq, skine takmıyorlar. içtimalarda nerdeyse sokaktan adam çevireceğim eksik çıkmasın diye. allah'tan kuyt'un esmer muadili bi çocuk vardı uzun dönemler arasında, belalı bi tip ama biz iyi anlaşırdık..
    tywin lannister gibi takılıyordu yanımda. "lucky7'nin dediğini yapmayanın a.qorum lan" diye teskere alana kadar yardımcı çavuşluk yaptı bana *

konuyu dağıttık ama dün ilk idmanı izleyince aklıma bunlar geldi. ismail kartal orda bişeyler anlatıyor; diğer köşede alves'le emenike güreşiyor, raul şortunu götüne kadar çekmiş geziniyor.. hey yavrum hey, bitmez bu askerlik..
  • "temel'i karayollarında yol ortasındaki şeritleri çizmesi için işe almışlar. temel ilk gün 100 km yolun şeridini çizmiş boya ile. müdürleri hep takdirle karşılamış, işteki performansını çok beğenmişler. ancak ertesi gün 40-50 km sonraki gün 20-25 km son olarak da 5-6 km'lere kadar düşmüş boyadığı şerit uzunluğu. temel'e sormuşlar bu düşüşün sebebini. temel ise:
    -ben ne yapayım, şeridi çizdikçe boya kutusu benden uzakta kalıyor cevabını vermiş" şeklindeki güldürmeyen fıkradaki temel'dir.

temel'in ilk günkü performansı süper kupa maçıdır,
    akhisar maçı temel'in son performansıdır.

boya kutusu ise ersun yanal'dan miras kalan, güçlü, arzulu, istekli, dikine kaleye gitmeye çalışan fenerbahçe takımıdır.
  • “içerisinde bulunduğumuz sezonda süper lig, türkiye kupası, uefa avrupa konferans ligi olmak üzere 3 kulvarda da hedefleri yolunda mücadelesine devam eden futbol a takımımız için yarım sezonluk bir planlama yapılmıştır.”

sezonluk kelimesini yamalak ile değiştirirseniz açıklama ve durumumuz anlamından bir şey kaybetmiyor

debe editi: ilk debem maalesef 3.5 sene önceki büyük umutlarımın büyük hayal kırıklığına ve hevessizliğe dönüşmesi sonucu geldi. #132229085 nolu entry'e ben de katılıyorum. ismail hocaya başarılar diliyorum.
  • ahmet davutoğlu'dur.

(bkz: anladın sen onu)
  • 2 dakika kala penaltılar için bonucci hamlesi yapmıştır.bilin bakalım ne olacak

bonucci penaltı kaçıracak
  • fred'i çıkarıp zajc'ı, maçın en iyisi irfan'ı çıkarıp kaç maçtır oynatmadığı cengiz'i aldı.

bu adam hoca moca değil.
  • torrent’le dalga geçerken hdfilmcehennemi.com’a düştük. ne söylesek gg.

tanım: eski futbolcu.
  • son 5 dk 2-0 öndeyken 1 bireysel hata yapıldı diye bazı toksikler tarafından şapşallıkla suçlanan hoca. 8 de 8 olmuş avrupa da lig de 7 de 7. bugün rakip 3 stoperli 10 kişi savuma yine de 2 gol, 2 ofsayttan iptal, kaçan 2 3 pozisyon.

hatayı yapan da osterwolde, en çok umut veren genç futbolcumuz ilk yarının da yıldızıydı. siz iflah olmazsınız be size ayakta adam düdükleyen jesus lar lazım. 50 de 50 yapsa gene eleştirecek şey bulursunuz.

-hoca ryan kent nerdeee hoca suçu ne?
    baktılar pek numara yok
    -hocaaa bu kenti niye oynatıyon hoca! risk alınacak maç mı hoca alsana tadiçi hoca?

-hoca her maç ferdi mi olur zaten adam formsuz nerde osterwolde?
    - adam maçı verecekti senin suçun hoca. (adam maç boyu döktürmüş)

-hoca her maç aynı 11 mi olur. dzeko, tadiç, symanzski 3 gün de bir habire oynuyor, nerde rotasyon, nerde king, crespo kent?
    -hoca rotasyon yapılacak zaman mı hoca, kalpten gidiyorduk? (rotasyonda crespo döktürmüş, king 2 gol atmış)

45 yaşındayım sanırım 40 senedir maç izliyorum. hayatımda bu kadar iyi feneri sadece 3 sezon gördüm. bu da ismail kartalın başarısıdır. bu toksikler symanszki yi şanszıman tadiç i çikolata sanırken sanırken ismail onları özellikle seçti istedi aldırdı. size 8 tane çöpe 30 ml euro harcatan ciklet jesuslar lazım! ey toksikler hepinizi deşifre ede ede rezil edeceğiz. çünkü hakkınız da vasfınız da yok ve kötüsünüz. açıkçası esas şapşal da sizsiniz.
hesabın var mı? giriş yap