• bıyıklı hali, müsamerede baba rolü oynayan ilköğretim öğrencisini andırmaktadır.
    caps : http://twitpic.com/6ek4nu
  • adamda ismail tipi yok. adı bahadır veya tolga olsa hiç şaşırmazdım.
  • ülkedeki en underrated oyunculardan.
  • son dönemde çekilen her haltın içinde.

geçen dışarda kamerayla çekim yapıyordum, hemen geldi yeni proje mi var diye.
  • imam hatip mezunu şeklinde hal ve hareketleri sivilde. ses olarak süper lise mezunu gibi. tip olarak da fen lisesi mezunu. yakından bakıldığında liseyi dışardan bitirmiş sanki.

(bkz: tuhaf)
  • garip ve bir türlü çözemediğim bir cazibesi olan kişi. çevremdeki ben dahil tüm kadınlar bu adamdan aşırı etkileniyor, çok karizmatik, çok seksi buluyor. adamı tek tek bir inceliyorsun zayıf, kısa, esmer, ince dudaklı vb. vb. normal şartlarda böyle bir adama yükselmemek gerekiyor ama bilemiyorum altan neden böyle oluyor .
  • ismail'i çocukken tanırdım.bakırköy'de mahallemizdeki alt devrelerin arkadaşıydı. yanlış bilmiyorsam çocukken çizgi film seslendirmesi ve yabancı filmlerdeki çocuk karakterlerin dublajları ile ilgili işler yapıyordu. çok tatlı bir çocuktu.

sonraları ismail dizidir, filmdir derken ünlü bir oyuncu olmuş. çok takip etmiyordum ama biliyordum büyük yol katettiğini. yeşilköy'de arkadaşlarla bir kafede oturuyoruz. ismail de arkadaşlarıyla kafeye geldi ve ilerde bir masaya oturdular. sonra çevresine bakınca beni gördü ve kalktı yanıma geldi. abi nasılsın vs. hal hatır sordu. ben de ona başarılar diledim ve arkadaşlarının yanına gitti.

işte ismail genç yaşta ünlü olmasına rağmen mütevazılığından, beyefendiliğinden zerre ödün vermemiş harika bir insan olduğunu o gün bana kanıtladı. şımarabilirdi, egosu yükselebilirdi. ama büyüğü olarak gördüğü kişinin ayağına kadar gelerek hal hatır sorma nezaketini gösterdi. gözümdeki değeri çok yüksek bir kardeşimizdir. allah yolunu açık etsin. herşeyin en iyisine layıktır.
  • o gelişmemiş haline ve daha da kötüsü yaşlı çocuk ifadesine rağmen piyasanın her konuda en gelişmiş hatunlarını götüren zat.
  • çok acaip bir adam vesselam, oyunculuğuna bakıyorum sonra tipine bakıyorum ve "vay anasını sayın seyirciler" demekten kendimi alamıyorum
    fiziksel özellikleri, 17 yaşında tarlabaşı tinercisi! gibi bir şey, yani gelse "ben oyuncuyum" dese, bilmesem "hadi leyn" derim, öyle aurasız, öyle sıradan, öyle vitaminsiz, öyle tipsiz bir adam

fakat bir oynuyor, şakır şakır arkadaş! ben henüz bu adamın oynadığı ve "breh breh breh" demediğim bir film hatırlamıyorum, hep sırtlayan kişi olmuş üstelik -kabadayı filmi hariç orda şener şen vardı-

ismail silik bir tip, ama jenerikte bahsi geçen ismail hacıoğlu denen kişi, bambaşka bir boyutta
    o kara kuru adam elini attığı her filmde bir dev oluyor, adıyla soyadıyla ve benliği ile varlık gösteriyor, analar ne garip canlılar doğruyor!

yine de değinmeden geçemeyeceğim bir şey var, ben bu çocuğu -ki tipinden dolayı çocuk desem de muhtemelen benden baya büyüktür- böyle vitaminsiz ve 17 yaşındaki tinerci gibi halleriyle ne zaman görsem, ceyda düvenci ile ilişkisi olduğunu anımsıyorum, ceyda da böyle etli butlu ve baya baya yaşlı başlı milf bir kadın olarak aklımda kalmış, ismail senin numaraların çok, bu belli yani, sen "baya" "süprizli" bi' abimizsin, başka bir şey demek istemiyorum bu konuda!

dün yine bir filmini izledim, yine yeniden hayran kaldım sana, bu tipten bu yetenek çıkmış ya, ne iyi olmuş, heyecan uyandırıyorsun, bir film afişinde o vitaminsiz tinerci suretini gördüğüm an, hemen izlemek istiyorum, yine nasıl devleşmiş acaba diye diye
  • harcanan yetenek. hangi filmine denk gelsem hepsinde hayran hayran izliyorum bu çocuğu. sempatik geliyor vallahi. belki henüz değil ama yakın gelecekte çok daha ses getirecek sanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap