• --- spoiler ---

-iyi günler emniyet müdürlüğünden arıyoruz

- evet, kontör mü istiyorsunuz

--- spoiler ---
  • trafik dubasını işaret edip "al o vlc player'ı ordan" repliğiyle yaran, yardıran dizi.
  • bu hafta boomcu onur'un yardırdığı dizidir.

--- spoiler ---

"evlencem ben para lazım. kızı istemeye gittik verdiler.biz verirler diye düşünmüyorduk, bütün planlar altüst oldu. biz oraya ayağımız alışsın diye gittik, ailecek şaşkınız."

--- spoiler ---

açıp açıp izliyorum sahneyi.
  • --- spoiler ---

- iyi de boks nasıl ata sporu oluyo? türkçe bile değil, iki sessiz yanyana.
    - ona bakarsan türkçe de türkçe değil, üç sessiz yanyana.

--- spoiler ---
  • ".........eğer marks olmasaydı, sosyal devlet de olmazdı. biliyorsun di mi zehra?

...sendikalar olmazdı. çalışan hakları olmazdı...

marks belki kapitalizmin duvarlarını yıkamadı zehra ama bizim için sayısız delik açtı o duvarlarda, ki biz rahat nefes alabilelim diyee !..."

diyerek insanlığın soldan atan kalbini gülümsetmiş olan, güzelim dizidir..
  • --- spoiler ---

hemşire: sen beni hızlı aramaya kaydet, ara ben hemen gelirim.

ahmet kural: hemen mi geliyon? aynı dertten ben de muzdaribim.

--- spoiler ---
  • - interneti oduyoruz tabi, bekar adamiz sonucta.
  • aşağıdaki efsanevi diyalogun geçtiği dizidir.

--- spoiler ---

murat cemcir- naber kardeşim? giriyim mi? müsait mi içerisi?
    ahmet kural - müsait anasını satayım, müsait. öyle sorular sorup benim sinirimi bozma.
    mc - n'oldu lan gene?
    ak - ya murat, starım lan ben!
    mc - onu biliyoruz oğlum, onu geç. esas olayın ne? n'oldu yani?
    ak - ya murat, ben kalabalık partiler yapınca sıkışıklık olmasın diye böyle geniş ev tuttum. çılgın partiler yapacaktım, komşular şikayet edecekti, melek halledemeyecekti, evden kovulacaktım. n'oldu?!
    mc - işte ben de o soruyu soruyorum kardeşim. cevabını bi alabilsem... n'oldu lan?
    ak - dün yan taraftaki komşu teyze geldi. cuma günü mevlütleri varmış. senin ev sakin dedi. sığmazsak sana gelebilir miyiz dedi.
    mc - (phmff) mevlüt mü dedi? (hihihihihii) valla kardeşim gülüyorum da sinirlerim bozuldu devam et. eee kardeşim?
    ak - la oğlum, ev sahibi dedi ki, sen evden çıkarken dedi senin gibi bi arkadaş getir yerine koy dedi. biz senden çok memnunuz dedi, onla da dedi, kirada anlaşırız dedi. ya murat, ben feride'yle tanışana kadar bütün ev sahiplerimle kanlı bıçaklı ayrıldım.
    mc - ama sen de kendini çok kaptırdın be oğlum.
    ak - kaptırdım tabii oğlum. üç ayda bi tane golüm var. futbolcu olsam beşiktaş'a transfer olur...
    mc - aynı dertten muzdaribiz kardeşim. aşık olduk ya lan!
    ak - rüyalanmaya başladım lan!
    mc - essah mı diyon lan?! hayırlara vesile olsun, kimi gördün?
    ak - samandıra fox*...
    mc - ooohohohohoo! sen de iyice ergenliğe dönmüşsün ya lan! n'apyosun oğlum sen?
    ak - bi de aşüfte benden ***stırmadan önce para istedi...
    mc - dolar mı istedi, tl mi istedi? (ihihihihihihihihihi) kardeşim sinirlerim bozuldu. eee?
    ak - lan benim de param çıkışmasın mı rüyada! ulan rüyada para çıkışmaması ne demek lan! rüya dediğin uçabildiğin, lazerle adam kesebildiğin, bütün fantastik hayallerini gerçekleştirebildiğin bir ortam değil mi murat cemcir?! benim param çıkışmadı lan!!! rüyada para çıkışmaması ne demek kardeşim?!
    mc - (hihihiihih) eee?
    ak - kapı dışarı etti beni samandıra biliyo musun param yok diye... arkamdan da "quick as a flash you disappeared into the night" dedi. what dedim, fuck dedi! suck dedim, paf dedi*! duman çıktı, karı gitti! bum bum bum bum dedim, boomcu onur geldi, nhhnhnnhh ahmet abi dedi. siktir git lan dedim! ondan sonra bi baktım muzaffer kuşan, bu, ben polonezköy'de mangal yapıyoruz!
    mc - senin durumun bayaa bayaa kötü olmuş ya lan!! (hihihihihihihihihi)

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

türrrrkiye güzelii...
    kız 1.86 boyunda, maviye boya koy avatara, sırıtmadan oynasın...

--- spoiler ---
  • kapağın kralını çocuk sayısında 2-4-5 diye giderek 3'ü attıklarında takan efsanevi dizi.
hesabın var mı? giriş yap