• kimse yazmamış, adettendir, ilk çıkışını 21 mart 1987'de yapmış.
  • dünyanın en evli insanı.
  • çekici diyenleri falan görüyorum. kardeş bu nasıl yokluk?
  • sanıyorum yeryüzündeki koca sahibi tek kadın. bu kadar abartmasının başka bir açıklaması olamaz çünkü. iki lafından biri kocam da kocam. allah sana bağışlasın bacım ne diyelim.
  • ben de bilemiyorum arkadaş. bunlar, ülkenin kaymağını yiyen tabakanın çocukları. etin en güzelini peynirin en tazesini okulun en paralısını alıyorlar. lan insan sadece yediği kaliteli proteinden güzelleşir be.

bu kızın yarışma hikayesinde bile baba ve hülya avşar torpili vardı yanlış hatırlamıyorsam. yani siksen yere düşmüyorlar bu zengin tayfası çocukları.

sadede gelecek olursak;

bunlara bakıyorsun tip konuşma zarafet hepsi seda sayan'la yarışıyor. naaptınız lan bunca okulu eğitimi proteini. sultanbeyli'de asgari ücrete tezgahtar olarak çalışan kimi insanlardaki zarafetin, kullandıkları dilin insan onda birini bile bünyesine geçiremez mi arkadaş? hakket israf size yapılan harcanan para.
    mehmet barlas'ın oğlu vardı bundan beter çiğlikte aha bu da iki... gerç bin tane var bu bahsettiğim karakterde insan da.... ne bileyim lan insan hakket merak ediyor bunca imkanla böyle olmayı nasıl başardınız?

gerçi düşündüm bu hatunu. fenotip olarak handikaplı olmasını ay ama ne kadar samimi kontenjanını kullanarak yırtmaya çalışıyor da. lan insan ameliyattan sonra düzelir bi şekil.

tanrım, ayda 1000 liraya sıkışıp kalmış,elinden tutanı olmayan, çıkışı olmayan bu kadar ince ruhlu ayakta kalmaya çalışan insanın ne suçu vardı da bizi bunlarla muhattap ediyorsun? hakket adil değilsin.

(bkz: zenginlerin tanrıyı devre dışı bırakması)
  • şarkı mı söylüyor hatim mi indiriyor anlamadım ben. bütün şarkıları şükürler, dualar ile dolu.
  • bu kadın nasıl reklamcı kızı anlamadım. okumuş görgülü aileden gelip bu kadar apaçi olmayı nasıl başarıyor. erkek olup ünlü olamasaymış tam galerici olurmuş. işi gücü küfredip milletle goygoy yapmak. küfür edince sempatik gözükmüyorsun. seni daha çok itici yapıyor. şimdi burayı okursun belki çok ta s.kimde dersin ama belirli bir yaşa geldiğinde bu hareketlerinden utanacaksın.
  • her ne kadar çıkış yapalı henüz 2.5 yıl olsa da söylediği şeyde teorik olarak haklı olabilir kendince.

ama bu böyle mi söylenir? kahveden sümüklü amca çağırsan aynen senin yaptığın gibi ifade ederdi. buna dobralık değil kabalık denir ki hiçbir bayana yakışmaz.

1 tane apaçi aşk şarkısı tuttu diye kendisini üniversite okuyan gençlere "mal" diyecek seviyede görüyorsa o kariyer uzun sürmez. türk şov dünyasında (sanat diyemiyorum malesef) sabırla bir yere gelmeyi hedeflersen gerçekten gelirsin. 2.5 yılda "ben süperstar oldum yæ" dersen 2 albüm sonra "benzinlikte pompa yaparak geçimini sağlıyor" diye haberlerin çıkar.

kaba kadın.
  • hayatımda gördüğüm en itici kadın. muhtemelen daha iticisini görmeye vefa etmez ömrüm. gg oluyor mu bilmiyorum ama resmen çirkinlik abidesi kendisi. hani o herşeyin anlamsızlaştığı soru var ya. ona bile yanıtım olumsuz.

edit: kelime anlamını yanlış kullanmışım uyaran arkadaşlara teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap