• günlük kullanıma bağlı olarak ortalama 12 saat diyebilirim fakat ios 11'e geçtikten sonra bunun azaldığını bariz olarak farkettim. pil sağlığı bölümünde geçen hafta %86 görünmekteyken bu hafta %85'e düştü.
  • 26 aydır kullandığım 6s için %80 olan değerdir.

taksitle aldığım çok mu belli oldu...
  • %95.

önceki çöp olduğu için 1,5 yılda...

bir de wifi sorunu vermeye başladı. neymiş telefonun içini açınca böyle şeyler olabiliyormuş. tak çıkar batarya yapsaydınız o zaman orospu çocukları!
  • 6s kullanıcısı olarak 11.3 versiyonundan sonra yoğun kullanırsam 5 saatte biter ama kullanım az olursa 10 saat gidiyor.pil sağlığı %80 gözüküyor da bence %60 civarı
  • ios 12 ile beta profilden çıkıp tam sürüme geçmiş. hatta battery life tarzı uygulamaları engellemişler.
  • 4 aylık iphone 7 de 85%. fakat pek bir şikayetim yok. günü rahatlıkla çıkarır.
  • genelde telefoncular iki adet seçenek sunar ama her iki seçenekte de aynı parçayı takar :) orjinal diye satılanların çoğu ise revizyonlu bataryalardır.özellikle pil konusunda apple yetkili servisi dışında işe yarar bir çözüm yoktur.
  • allah başka dert vermesin.

eğer tıbba güvenmiyorsanız alternatif tıptan destek alabilirsiniz. iphoneunuza kolaylıkla sülük tedavisi ya da 10 günlük yosun detoksu uygulayabilirsiniz.
  • hileli veya bilinçli ayarlanmış bir ömür azaltma durumu olan iphone özelliğidir. iki adet iphone 7 değiştirdim. birincisi yaklaşık 2 ay boyunca %100 kaldı ve 2 ayın sonunda kademeli olarak düşmeye başladı. daha sonra yeni bir iphone 7 aldım. şu an hali hazırda kullandığım bu cihazda aynı durumu ikinci kez yaşadım. yani kısacası düzgün bir biçimde kullansanız bile düşüyor pil ömrü.
hesabın var mı? giriş yap