• 1991 veya 1992 yılında kataloğunu her eve, evde yaşayan her çocuk için ayrı ayrı ve adlarına postalamış olan firma. ne kadar yaygın bir uygulamaydı bilmiyorum ama 6 ay kendime gelemediğimi çok iyi hatırlıyorum.
  • 90'ların efsanevi oyuncakcısı. özellikle g.i.joe figürleri için harçlıklarımın hepsini yatırdığım firmadır.
  • 1984 yilinda kurulan, tum hisselerinin hasbro tarafindan satin alindigi 1999 yilindan beri hasbro turkiye ofisi olarak faaliyet gosteren oyuncak esyasi sirketi.
  • sahibi lazar isimli bir yahudiydi , hic unutmam beni kucuk boyumu gorup star wars oyuncaklarina olan merakimdan dolayi ele$tirmi$ti ama o kocaman millenium falconu almama engel olamami$ti. tarih beni hakli cikardi lazar efendi $imdi 250$ olmu$ o millenium falcon.death star almaya param yetmemi$ti, o da cok fena degerlenmi$ hatirlar hatirlar aglarim.
  • az once internet sitesinde saklanmış 10 tane hediye paketini bularak, bana yılbaşı hediyesi yollayacak oyuncak firması.o 10 paketi bulmak için azmettim siteyi hatim ettim,en ucra yerlere goz atarak amacıma ulaştım.bakalım hediye olarak ne layık gorecekler bana.
  • 1990'lı yıllarda çocuk olanların unutamadığı firma.
    o yaştaki çocukların ürünleri geçtim firmayı hatırlaması cidden ilginçtir.
  • bir zamanların zengin oyuncakçısı.
  • çocukluğumda patates kafa,action man,su tabancaları,oyun hamurları ve pro action football,dişçi timsah oyuncaklarıyla hatırladığım oyuncak firmasıdır.
  • action man oyuncaklarini ureten firma, ayreten 100 milyon civarinda su tabancasida satan oyuncak firmasi
    (bkz: action man)
  • (bkz: obur hipo)
hesabın var mı? giriş yap