• su olayla beni benden almis sozluktur.

baslik : deprem oldu demin

entry : merkez ussu ver pic.
  • haftanın en iyilerinde:

başlık: madem maymundan geliyoruz neden hala maymunlar var

entry: lan mal sen köyden gelince köy yok oluyo mu?

güldüm ben buna.

edit: siz bu entry'i oyladıkça ben de gidip onu oyliycam. hak geçmesin öyle.
  • kendimi ifade edebildiğim tek yerdi.
    rezil, ahlaksız, kasmayan, kalbinde sinsilik taşımayan, adam gibi adamlar ile hayatın zorluklarından ve gerçeklerinden kaçmak için sığındığımız fakir piçlerin, harun abilerin toplanma alanı.
    hepimiz, fakir piçlerdik.
    hepimiz, harun abilerdik.
    gri ekranımız ile mutluyduk. yazardım, uzun uzun. kızarlardı bazen.
    - özet geç lan piç. derlerdi.
    bazen de;
    - efkarlandık riyis. patlat bi hikaye neşemizi bulalım.
    kasmadan, yargılamadan, küsmeden.
    yok. çok düşündüm, ben hiçbir internet sayfasının köpeği olmam. kendimden birşeyler bulmam. kendimi ifade etmek için, gerçek hayatı tercih ederim.
    ama;
    çok şeyler buldum. inci'de.
    hep kaçtığım, sanal alemlerden.
    liseli ergenleri, ılık götlüleri, harun abileri, hikayeci dedeleri, fakir piçleri.
    yaşadık, doya doya.
    sikko sözlüklere saldırıyorduk.
    - lan ne güzeldi. ciddiyim.
    organize olurduk, hesaplarımızı alırdık. bir gece ansızın çökerdik.
    ertesi gün. tartışırdık. götümüz, üçbuçuk atardı. bizi mahkemeye verecekler falan.
    şimdi bakıyorum da.
    salla. babacığım, salla.
    çöplüğe çevirdiniz. bildiğiniz çöplük.
    adam başlık açmış.
    annem çok rahatsız.
    ananı sikeyim yazmış, lan birkaç kansız. kontrolsüzce doldurulan, onlarca gereksiz adamı kontrol edemediler. işim olmadı, modlarla falan. tanımam bilmem, kendi iç hesaplaşmalarını.
    anarşık filimlerden ve efkarlı şarkılardan çok etkilenen bir kafa yapıları var. modlar, çok kaptırıyor, kendilerini. ibiş maskelerine falan. ne bok yerlerse yesinler.
    piçleri özlüyorum ben. fakir piçleri, harun abileri, ılık götlüleri, liseli ergenleri. gri ekran riyisi, bordolu riyisi özlüyorum.
    - hızlı yaz lan. angut, götün mü kalktı? piç. diye, sitem eden piçleri özlüyorum.
    samimiyetini özlüyorum.
    kişilerin, arsız itlerin sahiplenme çabalarına sadece midem bulanıyor.
    kendilerini öne çıkarıp, bu kadar insanın, hayatın gerçeklerinden bir parça olsun kaçmak için sığındıkları bu çatıyı yıkan, yağmalayan, kendi egoları için kullanan, ciğeri baeş para etmez kansızların, timsah göz yaşlarını izliyorum.
    fakir piç kardeşlerimi, özlüyorum.
    arsızlıklarını, utanmazlıklarını, rezilliklerini, kepazaliklerini, özlüyorum.
    yolunu şaşırmış bir çocuk vardı.
    konya'da kalmış bir gece vakti. yatacak yeri yok. cebinde parası yok. son çare inci sözlüğe bir başlık açmıştı.
    - yatacak yerim yok panpalarım.
    gibilerden.
    onlarca, yüzlerce adam işi gücü bırakıp bu adama yatacak bir yer bulmak için yırtındı.
    bu kadar samimi, düzgün adam gibi adamı harcadınız ya.
    onlarca başlık açıldı.
    tutunacak dalı olmayan adamların;
    -son bir umut.
    diyerek, sığındığı bir samimiyet ortamıydı.
    bir çok dertli adam, derdine çare buldu.
    bu kadar, adamı sikinizde oynattınız ya.
    sonu falanca biten entriye telefon verenlerinizin, sikik anarşık maskelerinizin, olan bitenden kastığınız egonuzun amına koyayım.
  • baslik: cidden doktorum sorularınıza cevap vericem

bu baslik altinda sorulan sorulari az çok tahmin edebilirsiniz. ama bir tanesi var ki, soyle bir soru sormus:

8. arabayı kaça bırakırsın.
  • eski üyelerin çoğu bu gün ekşi sözlüktedir.

edit: favori sayısı da tespitimin ispatıdır.
  • önceleri sevdiğim, güldüğüm güzel bi yer olan ancak şimdi resmen ticarathaneye dönen vasat sözlük. panpa diye bi dergi çıkarmışlar bi de. hemen işi ticarete dökmeseler olmuyo. yıllarca ekşicilerle dalga geçtiler entel entel takılıyo fularlılar diye ama sen kimsin senin ne birikimin varda dergi çıkarıyon lan. bi de utanmadan kitap yazmıştı nobel ödüllü büyük edebiyatçı serkan inci. bence inciciler aralarında 1 tl toplayıp serkan'a yardım yapsın yoksa serkan hızını alamayıp ciltlerce edebi eser bırakacak dünyaya incinin itibarını ne denli piç ettiğini umursamadan.
  • kıraathaneden gprs'le entry girdiklerini düşündüren topluluk.kamyoncu lokantasında da olabilirler emin değilim.
  • youtube'da yorum yapan gençleri bir çatı altında toplamış sözlük.
  • türkiye'nin 4chan'ı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

başlık: bu başlığın 8inci entrysinin yazarını s ktim

1. siktim öldü.
    (ne bakiyon yarraam, 29.12.2009 17:08)

2. güzel miydi
    (karamurselli deli hamdi, 29.12.2009 17:09)

3. hadi beyler ibneye az kaldı
    (savulun, 29.12.2009 17:09)

4. kaç kaldı 8 e?
    (muhendis25m, 29.12.2009 17:10)

5. ohşş.
    (kedi boku, 29.12.2009 17:10)

6. geliyoooor
    (tuttu, 29.12.2009 17:10)

7. alttaki lan bu!
    (yorrak, 29.12.2009 17:11)

8. amınıza goyyyiimm
    (goodfather, 29.12.2009 17:12