• suşi sevmeyen benim bile suşikolik olmamı saglacak kadar kaliteli ürünler cikartan mekan.
  • şahsen zuma'daki kekolar ve kalitesiz turistlerden dolayı inari'yi tercih ediyorum ve çok memnun kalıyorum her defasında.

etiler miyabi eskisi gibi değil zaten.

vadi'de hayatta gitmem ama.

kuruçeşme inari her zaman favorim.
  • bence istanbul'da kesin gidilmesi gereken sushi restaurantlarından. şefi barlas'ın sürekli yeni sushiler ve reçeteler denemesini çok seviyorum. standart sushi restaurantlarına göre daha genç ve gerilla bir duruşu var. eğer barlas oradaysa menüden seçmeyin ona sorun yeni birşeyler var mı diye ?
  • kuruçeşme şubesi, çalışanlar, kokteyller ve tabii ki menü inanılmaz. sushico ve itsumi’in sushileri inari’nin yanında fast food kalıyor. şiddetle tavsiye edilir.
  • lezzet olarak hakikaten çok üstte kalan bir restoran. hele bir trüflü sushisi var inanılmaz. son porsiyon o olsun zira trüfün lezzeti kalsın damağınızda. kokteyller de çok başarılı. ekip de keza öyle. buna göre de fiyatları yüksek. iki kişi biraz da içki içilirse 500-800 arası çıkılır.
    son iki gidişimde gördüğüm şu, yaş ortalaması 23 falan. gencecik kızlar, oğlanlar, kızların çoğu estetikli, kendimi yaşlı hissettim.
  • bodrum the edition ile kuruçeşme şubelerinin lezzetiyle,ambiyansı ile fark yaratmışlar black tiger,kirohana roll,carb & cheese üçlüsünü hergün yerim eşsizler tek kelimeyle.
  • dün vadi istanbul'dakine gitme firsatim oldu, 6 farklı sushi denedim ve bunlar içinde en çok grab and cheese'i beğendik. bunun dışındakiler de gayet lezzetliydi. fakat şunu bilmek gerekir ki burası klasik sushici değil hatta birçok ürün sushi bile degil ordaki şeflerin kendilerinin yaptığı roll'ler.
  • lezzet olarak gercekten etkileyici bir yer.
  • kuruçeşme arşipel'in alt katı olarak hizmet vermeye başlayan enfes bir suşici.
  • çok suşici bi adam değilim ama kuruçeşme şubesinde yediğim herşey nefisti. kokteylleri de gayet güzel. mekanın tasarımı da çok iyi. suşi restoranına köpeğiyle gitmeye çalışan aklı evvellere itibar etmeyin, gayet güzel ve ilgili bir mekan.
hesabın var mı? giriş yap