• kayıtları çok önce tamamlamış olan ikinci albümleri, sonunda hammer tarafından basılmış olan grup.

(bkz: land of steel cage)
  • anticlokwise albümü bir başyapıt niteliğinde. özellikle noise , ve vertigo ya dikkat çekmek isterim. yurdumuzda böyle güzellikler görebilmek gerçekten son derece sevindirici. umarım dağılmadan yerinde duruyorlardır.

noise'den bir alıntıyla bitirelim.
    negative thoughts i keep inside
  • bir zamanlar gitar dersleri aldığım fakat teknik aksaklıklar sebebiyle bırakmak zorunda kalıp görüşemediğim hocam cenker bayderenin solo gitarist olarak yer aldığı grup.canavar gibi gruptur.grup elemanlarının teknikleri çok iyidir.hala beraber çalışıyorlar mı bilmiyorum.gelip geçerken görüyorum ant balcı ile olan işyerleri yanyana devam etmekte.fakat grup hakkında bir fikrim yok.umarım grup devam ediyordur ve yakında bir albümleri çıkar.
  • yıllar yıllar sonra aniden aklıma gelen, lise zamanı çok dinlediğimiz izmirli melodik death metal grubu. şu an ne yapıyorlar, bas gitaristin beresi ne yapıyor acaba ? *

anticlockwise albümü şahanedir.
  • türkiye'de sadece metal müzik adına değil müzik adına iyi bir şeyler de olduğunun göstergesi. ama iyi, ama kötü; herhangi bir kaygıyla değil içlerinden geldikleri gibi müzik yapıyorlar. sanırım ülkemizin metalden popuna buna ihtiyacı var, tribünlere oynamayan gerçek müzisyenlere.
  • şu şarkıyı yapmış, türkiye'nin en iyi extreme/underground müzik grubu:
    http://www.youtube.com/watch?v=srb9cpaywpi
  • anti clock wise albümü bir şekilde arşivime düşmüş olan, iki senedir severek dinlediğim death metal grubu. an itibariyle türk olduklarını öğrendim sevindim, mutlu oldum.
  • spotify'da boy göstermeye başlamış gruptur.
  • özellikle liseli gençler tarafından çok tutulduğunu konserlerindeki yaş ortalamasından farkedebiliyoruz. gitaristleri cenkeri bir gün dokuzeylül kampüsünde sherwoodda hülya avşar şarkılarını kaşlarını küçük emrah gibi yaparak coverlarken kameraya kaydedip konserleri sırasında megavizyondan vermek gibi bir projemiz var. yine konser sırasında cenker sen bizim herşeyimizsin , cenker ye bizi sloganlarını sahneye boxer atarak süsleme eylemimiz başarıyla tamamlanmıştır.sanırım bu eylemi alsancak ve kampüs içinde özellikle cenker kız hayranlarıyla konuşurken yapmamız aynı başarıyı yakalayamadı ki bizi elinde sopayla kovalama gereği duydu.o da konser biletlerini ve albümü piyasa fiyatının üstünde arkadaş tarifesi diye kandırarak satmaya çalışmasaydı.
hesabın var mı? giriş yap