• oyun oynarlar. ciglik atarlar. birbirlerine sinirlenirler. sandalyeden duserler. sozluk takilirlar.
  • dedikodu yaparlar
  • nete girerler ve biri digerinin sevgilisini isletir, boylece sevgilinin sadakati olculur...
    erkek nicki kullanarak chat araciligiyla hemcinslerini taciz ederler...
  • durmaksizin mail forward etmek, spam yapmak, sevimli* kopek ve bebek resimlerine bakip ayyyyyyyy ne siyiiinnnn diye bagirmak.
  • bira içerler,mp3 dinlerler,birbirlerinin nikleriyle onu bunu tutarlar(özellikle adaşlarsa çok eğlenirler:-sen hede misin?-e eeveet..),eski arkadaşlarının erotizm.com a verdikleri pozlara bakıp koparlar.
  • webcam`i acip ona buna etek alti , meme am gostermek
  • sohbet edip çekirdek yemek
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • icq ba$inda:
    "-bak sen, dba imi$ bir bankada, ayyyyy, fotografini istesem mi kiz tulay..."
    "-yok be salak. o $imdi ucubenin biridir, bu $eyciler, ......, neyciydi kiz?"
    "-de be a demi$ bir bankada, o ne ki?"
    "-bilmem, mevduat falan aciyordur, bu bankacilar hep eci$ bucu$ oluyolar, hem bak ya$i da 28."
    "-ne ho$ yaziyo ama di mi tulay abla, ay bu bir de yaki$ikliymi$... eki ki ki... ben ona a$ik olurmu$um, sen de $ok olurmu$uunnn.... eki ki ki..."
    "-ufff betul tamam, ver randevu da gor gununu..."
  • saatlerce aynı diyaloğu tekrarlayıp tekrarlayıp kopmak, bir süre ara verdikten sonra aynı işlemi yaparak bir posta daha kopmak:
    e.r.*: lilililülü*
    cim*:alo!
    cim: meraba e.r.: meraba
    cim: naber? e.r.: naber?
    cim: iyidir... e.r.: iyidir...
    cim: oha! e.r.: oha!
    (bkz: aynı anda naber demek)
    (bkz: özel cips kola)
    (bkz: otistik zevkler)
    (bkz: bilgisayar nedir)
  • valla biz fifa99 oynuyoduk bilgisayara karsi, yenemedigimiz zaman hirs yapiyoduk, "adama gir, adama gir!!" " yaw erken pas atma diyorum sana!" "kos kos kos kos" gibi diyaloglarla heyecan yapiyoduk iste..aaah ah, gecti o gunler..ha bi de the sims'de ev tasarimi yapiyoduk bol bol..
hesabın var mı? giriş yap