• erkeğin boyundan bağımsız olarak minimum 1.75'tir diye düşünüyorum. kadın kadınsa zaten erkekten uzunum vah vah diye düşünmeyecektir. erkek de erkekse eğer euyvah benden uzun bu demez. boy kadına da erkeğe de yakışıyor da, hem gözleyen hem yaşayan hem düşünen varsa bilir ki fizik öncelikli olarak kadında önemlidir. erkekte değil. o ikincil. sonradan geliyor. kadının fiziği önemli.

zöge: keşke bunu zamanının ötesine yollayanlarla 10 yıl sonra tekrar konuşabilsek bu konuyu. ha sikimde mi? kesinlikle değil. zaten yaşamaya ve öğrenmeye geliyoruz dünyaya gerisi boş. herkes öğrenecek eninde sonunda.

sonradan: galiba başıma kalmış bu, sağlık olsun ne diyim. sadece mal gibi böyle bir başlık açtığımın zannedilmesine yanarım. hatta ona da yanmam nolucak.
  • geçen bu mevzuyu bi otorite arkadaşa sordum; "idealar dünyasında yaşıyor bazıları" dedi.
  • topukluyla sizden azıcık daha kısa oluyorsa, olay budur. basın nikahı ! e olay bir oraya kalmış baksanıza !?
  • 1.65 sınırdır. üstü tamamen idealdir.
  • 1.75-1.80 metre arası.

edit: anlaşılan kızlar veya erkekler veyahut her iki taraf birden pek sevmemiş bu entariyi. o çok sevdiğiniz kadın tiplerinin boylarını bi araştırın ifinim. ayrıca bana göre hoş, ideal olanı yazdım nedir bu öfke..

aynı tepkiyi gören bir başka entarim için (bkz: #28486977)
  • kesinlikle kayı boyudur. kınık, peçenek, kıpçak... boy boy kadınla beraber oldum hiçbiri kayı'nın yerini tutmadı.
  • kanımca 170 ten kısa 155 ten uzun olan boydur.
  • topuklu giydiğinde sevgilisinden birkaç cm daha kısa olan her kadının boyu.
  • bilimsel verilere bakacak olursak erkekten 13 cm azıdır. evet dünya ortalaması bu. türkiyede ise ort. kadın boyu 1.62 ve ve erkeklerden 11 cm kısa. bana göre de 1.65-70 aralığıdır. hem kısa denilemez hem de fazla uzun değil böyle elinin altında :)
  • (bkz: islevi onemli)
hesabın var mı? giriş yap