• icona pop'un eğlenceli bir şarkısı.
    sözleri de şöyledir :

i got this feeling on the summer day when you were gone.
    i crashed my car into the bridge. i watched, i let it burn.
    i threw your shit into a bag and pushed it down the stairs.
    i crashed my car into the bridge.

i don’t care, i love it. i don’t care.

you’re on a different road, i’m in the milky way
    you want me down on earth, but i am up in space
    you’re so damn hard to please, we gotta kill this switch
    you’re from the 70’s, but i’m a 90’s bitch

i love it!
    i love it!

i don’t care, i love it.
    i don’t care, i love it, i love it.

you’re on a different road, i’m in the milky way
    you’re so damn hard to please, we gotta kill this switch
    you’re from the 70’s, but i’m a 90’s bitch

i don’t care, i love it.
    i don’t care, i love it.
    i don’t care.
    i love it.
  • loop'a alinip dinlenesi; eglenilesi icona pop sarkisi. nakarat kisminda; "i don't care, i love it" diye bagirmayani dovuyorlarmis.
  • you’re from the 70’s, but i’m a 90’s bitch kısmına yürekten destek verdiğim şarkı.
    ne demiştik: (içses bağırarak değil böğürerek(bkz: böğürmek)eşlik etmektedir) i don't care
  • 'keşke sesim güzel olsa' dedirten şarkılardan. masanın üzerine çıkıp bağıra bağıra söylemek ister insan. hatta bazen keşke gönlüme bir sevda düşse de, sevdiceğimin yüzüne söylesem bunu diyorum. bu durumum için güzel bir laf vardı sanki; hayallerde yaşıyor bazı... neyse *

hele o "you’re from the 70’s, but i’m a 90’s bitch" kısmı yok mu, bayılıyorum.

ayrıca sabah ayılamamış bünyeler için toplu taşıma aracında soğuk duş etkisi yapabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=uxxajlwwzqy
  • icona pop'un muhteşem enerjik şarkısı. dün gece indigo'nun bulunduğu tomtom sokağını dolduran kalabalık i don't care diye inliyordu. çok güzel,

http://vimeo.com/48165951
  • samsung galaxy s4 reklamında minik bir kısmını dinleyebildiğimiz hareketli ve güzel şarkı.
    http://www.youtube.com/watch?v=uxxajlwwzqy
  • yukarıda birinin de yazdığı gibi böğüre böğüre söylemelik şarkıdır. şu kısımlar ise favorimdir modası asla geçmez bu şarkının aç aç dinle her sene sonra da al gazı...

--- spoiler ---

you're on a different road, i'm in the milky way
    you're so damn hard to please, we gotta kill this switch
    you're from the 70's, but i'm a 90's bitch

i don't care, i love it.

--- spoiler ---
  • (bkz: icona pop)

bu şarkı motivasyon eksikliğine birebir. sözleri mükemmel.
  • güzel şarkıdır. eglencelidir. ama eglenceli olmasının haricinde ben de kötü bir his bırakmıştır. neden mi?

herşey yaklaşık bir buçuk ay kadar önceydi...

izmir demir çelik'in projesi için şaniteyede as-built hazırlarken kulagımda kulaklık kendi çapımda farklı kafalar yaşıyorum. bir angerfist, bir duck sauce; eglenceli ve hızlı şarkılar arasında arasında geçiş yapıyorum. kafamda da garip saçma hayaller kuruyorum. cebimde olmayan parayla yıllık izinde ibiza'ya giderim, şurdan şuraya geçerim diye dünya turuydu falan. bir yandan kendimi dünyanın en iyi müzik festivallerindeymiş gibi hissediyorum. altımda deniz şortum, bir de güneş gözlügüm, sınırsız alkolüm. ama nasıl coşmuşsam farklı bir yerdeyim. karşımda bir bilgisayar ama sanki o bilgisayarda çizim yapmıyorum. o kadar hızlanmışım ki ayagımı sallıyorum bir yandanda hızlı hızlı nefes alıyorum. şarkılar o derece bir moda sokmuş. artık kendimi kaybettim ve bu şarkı vardı o an, şarkı tam nakarata girdi... işte herşey o an oldu. hayatın en saglam titre ve kendine gelini yaşadım...

arkama yaslandım tam "i dont care" diye bagıracagım, kendimden geçmişim sanki plajdayım... kafamı bir kaldırdım, karşımda "ayhan usta" kod adlı 1.75 boylarında 45 li yaşlarında türkçe'yi düzgün konuşamayan ve nerde bu redüksiyonlar bakışıyla bana bakan bir usta. sonra saga sola baktım hemen karşımda hergün gördügüm çaydanlık, yerler yine çamur, heryerde baretli adamlar. ve bir ofiste bile degilim, bir kontenyırın içindeyim... kapıyı açtım "hayırrrrrrr" diye bagırmak için kendimi dışarı attım... ne göreyim... yine aynı şantiye, yine aynı amele çatalları... kapıyı kapadım... sustum ve bir bardak çay içtim...

allahım herşey tamamda neden amele çatalı?
  • otomobil ya da akıllı telefon reklamında kullanılabilecek bir icona pop şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap