• los angeles çıkışlı süper hard rock grubu.
    here comes the rain again*şarkısına yaptıkları cover ile gönlümde ayrı bir yere sahip olan inanılmaz gruptur.

kadrosu şöyledir;

jason arnold (shyboy) - lead vocals
    mark nubar donikian - keyboards/piano
    jeeve- guitar/bass
    tim groeschel - guitar/bass
    adrian barnardo - drums/percussion
  • grubun vokali jason arnold (shyboy), devil may cry 4 oyunun müziklerine ve bir çok soundtrackinin vokaline sahiptir. oyun boyunca vokalin hep rammstein'e ait olduğunu düşünsem de oyunun credits bölümünde bayağı şaşırtmıştı beni, hypnogaja ile karşılaşmak. ve öyle hatırlıyorum ki, kill switch oyunun da soundtracklerine sahip bu grup.

(bkz: arnold of hypnogaja)
  • kendisiyle 2 gece önce önce barda tanıştığım gruptur. tabii ki de bilfiil olarak değil, gıyaben tanıştık. kasaya gidip winampa bakarak kim ola ki bu grup dedim. misery ile iyi bir giriş yaptık. biz erelim muradımıza, siz de bir zahmet kerevete çıkın.
  • ilk albümleri 1999 yılında revolution adıyla çıkmıştır. bilinenin aksine alternatif rock grubudur. amerika'da hypnogaja tarzında gereğinden fazla grup var olduğu için eğer here comes the rain again coverlarına benzer bir adım daha atamazlarsa zamanla göz önünden kaybolup gidecekler.
  • anlamsız bir şekilde üzüldüğüm grup. twitter'da baya bir yabancı müzik grubunu ve müzik dergisini takip ettiğimden hangi gruba baksam bir müzisyen mutlaka takip ederken bu durum hypnogaja'da böyle değil. müzik dergileri bile takip etmiyor hesaplarını. gece gece buna üzüldüm. hiç mi gideri yok bu grubun? ki müzik dergilerinin işi bu olduğundan duygusal da yaklaşmazlar olaya. tabii benim takip ettiğim müzik dergilerinden bahsediyorum. (bkz: nme)
  • korkarım ki sadece türkiye'de bilinen grup. hatta türk grubu olduğunu düşünüyorum artık. here comes the rain again'in orjinalinde tek türk yorumu göremezken, hypnogaja versiyonunda da ecnebi yorumu görmek çok zor. tamam güzel cover'lamışlar ama türklerin bu sevgisini nasıl kazandılar acep?
  • aşıksanız ya da aşık olmaya meyilli iseniz here comes the rain again sizi maymun eder.
  • sadece here comes the rain again le bırakmayınız .lullably muhteşem bir şarkı,dinleyiniz efendim. buyrunuz :hypnogaja lullably
  • artık tam bir türk grubudur. eğer yabancı grup getirten bir organizatör olsa idim ilk işim opener olarak bu adamları çıkartıp setlerini here comes the rain again ile bitirmek olurdu.
hesabın var mı? giriş yap