• (bkz: iste o an benim bittigim andir sedat abi)

(bkz: bitirdin beni sedat abi)

(bkz: gecmis olsun)

(bkz: #6162219)

edit: kendisi tekrar mesaj atip 'ne ödül verecekler' diye sormayi düsünürken son anda engel oldugum insandir.
  • yazdigi bir entry'i sonucu butun entryleri kotulenen, ilk defa canli canli bir mafya eylemine sahit olmama vesile olan yazar.

edit: efendim mafia, isminizi aciklamadim, sinirlenmeyin hemen. hem ben sizi, apartman kapisindaki zillere basip kacan veletlerden ayirmiyorum, en az o kadar sirinsiniz hepiniz.
  • bu da göstermistir ki, arkadaslarimin buyuk bir kismi -ben dahil- yay burcudur,kasim/aralik aylarinda vucuda gelmislerdir. bu iki ay icerisinde ortaliktan yok olursam, maddi olarak azimsanmayacak bir miktarda kar elde edebilirim. seneye bunu düsünmeliyim. ne diyordum, dogum günün kutlu olsun ho amcacicim.*
  • yillar önce bugün dogmus insan. bu yüzden biraz övgüyü hakeder aslinda. kolay degildir, yay burcu insani olmak. iyidir, güzeldir, keyflidir, zekidir; muhabbet insanidir. kendimden biliyorum bu yay burcu insanlari bir baska oluyor. yasami cekilir kilan, ona bir baska bakan, bir baska baktiran insanlar hep bu.. abi yazamicam daha fazla. severim kendisini, cok iyi bir dosttur, yok daha ötesi.
  • dünya devrimcilerinin sevgiyle andıkları, belki de tek sempatik devrimci lider ho chi minh için kullandıkları tabir. hatta tekerlemesi bile vardır:

--- spoiler ---

ho, ho, ho chi minh
    bir, iki , üç
    daha fazla vietnam

--- spoiler ---
  • cay icmeme cok fena takmis olan insan..neymis efendim gecenin bir yarisi cay icmek icin o kadar plan yapilir miymis? bu kadar meshur bir insan olmasa kafa atardim kendisine cekinmeden.. bir de muhabbetin ortasina dalip hic etme huyu var ki pek fena..

ps: ho amca her seye muhalefetsin yoksa ef misin abi?
    ek:pomaklardan neden korkmasi gerektigini bilmeyen, herkesten iki yas buyuk insanmis bir de..
  • simdi suser olmus, pragmatist entryleri ile gerek sarkastik, gerek ogretici, gerek nuktedan, gerekse sitemkar bir dille yazdikca yazmaya baslamis.

ici disi bir olan, bir umman kadar guven telkin eden bu adam, yasi yasima huyu huyuma denk olsaydi hic kacirmayacagim, koselerde s1kistiracagim biridir, ne de olsa o pamuk kalbi simdilerde kepenk indirmis kiracisini beklemektedir.
  • ......
    bir şehre geldim
    sokaklarında dolaşmak için
    selamlaşmak için insanlarıyla.
    ne sokak kalmış dolaşılacak
    ne selamımı alacak insan...

nh-1963
    .....

"biz neyiz lan burda" dedi, gece gece elimizden tuttu, gerilen sinirler yumuşadı sonra,

"sokaklar boş değilmiş"

bir de buradan öğrendik ama iyi ki doğmuş
  • altinci nesil azimli caylak. her gece entrylerinin hangi zaman diliminde okunabilmesi ihtimali üzerine bana fal baktiran yazar adayi.
hesabın var mı? giriş yap