• gel bana sor annem. indirdiğim güne lanet olsun. almadığım şey kalmadı, zibilyon miktarda para birikti ama yine de vazgeçemezsin. büyük bir heyecanla güncelleme beklersin. boyun çıtlatmaya bayılırsın. motoru kullanıp adamı secde ettirmek de ayrı bir eğlence. biri şu oyunu yok etsin. nolur.

edit: ay deniz aracı da gelmiş. yerim.
  • şu aralar elimden bırakamadığım şahane keyifli oyun. başlarda arabam da o kadar iyi değildi tedirgin tedirgin kırıyorduk boyunu. şimdi havalarda zıplaya zıplaya gidiyorum korkusuzca. boyun yine kırılıyor tabi sonunda.. kıtır!
  • birkaç ay önce bağımlı olduğumuzda, akşam birkaç arkadaş dışarı çay içmeye diye çıkıp saatlerce bunu oynar dönerdik mal gibi. ay'da, motosikletle taklalar atarak paranın amına koyduktan sonra bi amacı kalmadı, gitgide verdiği keyif azaldı. sonra gelen güncellemeyle tank falan gelmiş olsa da eski tadı vermedi. şu aralar pek oynamasam da bir zamanlar şarjın baş düşmanıydı.
  • deli gibi oynayıp bütün bölümleri ve tüm arabaları tecrübe etmeyi başardığım oyun. tank ile forestte ağaçların arasına dalıp uçarak gitmek, dune buggy ile moon'da bir uçma ile 30.0000 coin toplamak, hovercraft ile mountainde sakin sakin ilerlemek ve rally car ile highway'de yardırmak favorilerim. night ve dragster gibi güncellemeleri de daha sık bekliyoruz.

edit: son çıkan moonlander uçuyor diye aldanmayın. deli gibi benzin içiyor ve yol tutuşu iyi değil çok dengesiz. tüm geliştirmelerini yapmak için 23 milyon para lazım yaptım pişman oldum o paraya öküz alırdım.

rainbow hariç yeni bölümler epey güzel. haunted constuction rooftops junkyard bölümlerinde ne olacağı hiç belli olmuyor çok zevkli lan. araba olarak truck rally car ve tanktan şaşmayın.
  • championship manager 01/02de maxim tsigalko diye bir futbolcu var idi bilen bilir, oyunun hileli futbolcusu adeta; hill climb'da da "rally car" aynı tsigalko gibi. bu kadar net.
    düzeltme: "racing car", "rally car" olarak düzeltildi.(melankomik'e teşekkürler), imla.
  • para kazanmak için hemen motocross bike alıp moon'da zıplayın ya da highway'de yardırın. yüzbinler akmaya başlayınca rally car, tank vs alır geliştirirsiniz. kanımca en hızlı ilerleme şekli bu. sonra gelsin milyonlar..
  • feci bağımlılık yapan bir oyun. insanın sürekli oynayası geliyor.
  • bu oyunda para kasmak için tabii ki motocross bike'ın tüm güncellemeleri yapılıp moon'da oynanmalıdır. oyun başına minimum 200.000 altın yaparsınız. 5 kere üstüste oynadığınızda açamayacağınız stage, alamayacağınız vehicle kalmaz. böyle de süper bişey...
  • bu gune kadar gordugum en guzel telefon oyunu. hayir fizik motoru o kadar iyi ve gercekci ki saatlerinizi harcar ve hayran kalirsiniz.
  • moonlander diye bir araba update ettiler bugün. araç bildiğin curiosity amk mpfmkfmf. çok süper. aracın altında arka ve önde iki tane basınç borusu (evet borusu) var. havadayken aracı geri ileri yaptığında baya bir süzülebiliyorsun. gelsin paralar. tam bir moon bölümü aracı. aynı zamanda highway bölümü aracı. oyunun en iyi iki bölümü bu zaten.

bu arada bu iki bölüm para kazanmak için en ideal iki bölüm. big finger ve super diesel 4x4 bu bölümler için en ideal iki araç. paranın mına koyuyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap