• bence buna online götoşluk, ya da internetin şerefsizce cilvesi de diyebiliriz. gmail'dan kontaklarını seç canım, gel hepsine mail göndermiyicez derken sen tut onlarca kişiye pro sizi hayfayva davet ediyor şeysi gönder? allahım sen soktun sen çıkar buna mı deniyordu acaba? görüşmediğim üvey dostlarım, uzak akrabalarım, hadi bunların hepsini geçtim, peki ya danışmana, komite üyelerinden ikisine ve bölüm başkanına da hayfayv davetimin gitmesine ne demeli? hayfayv mişel, sana düzeltip de bir türlü gönderemediğim dosyalar var ya, koy onların götüne bebeğim, artık hayfayv var, çak koç! yıllar önce yurt odası telefonundan arayan yurt müdürünü beni işleten arkadaş sanıp "ziktir ibiş" dedikten sonra gerçeğe ayıp oda telefonunu fişten çekerek kendimi üç oda arkadaşımla birlikte odaya kilitlediğim hissiyata yaklaştım, panikle hesabı kapattım, bence yeterli bir süre kendimi içeri kitlersem bu olayı unutturabilirim.
  • hiv in sonundaki v nin aslında romen rakamı sanan birinin yazım hatasi (bkz: misspell)
  • arkadaş arkadaşın pezevengidir mantığıyla çalışan site
  • beş vakte kadar milletçe doluşmazssak içimizin rahat etmeyeceği oluşum. ayrıca yonja abazanlarının uluslararası arenada kendilerini göstermeleri için büyük şans, bütün dünya türkün gücünü bikez daha görmeli.. *
  • uzun süredir girmeyince, bana "geri dön, seni özledik! " diye mesaj yollayan site.duygulandım.

edit: (bkz: virgülün önemi)
  • "hay fayf" telaffuzu yanında "hay beş" garabeti ve hatta "hibeş" olarak anıldığı vakidir. rakıyla iyi gider o zaman.
  • uzun süre girmeyince bana mesaj yollamayan site..merak ettim ben bi mesaj atayım dedim..cevap gelmedi kırıldım..
  • uzun zaman sonra bir bakayim dedim, adamın sosyal ağ sitesi var, aşşasında facebook ile bağlan seçeneği koymuş odun gibi.

oha lan matrix içinde matrix içinde matrix içinde inception.

kapayın siteyi limon satın bence.
  • 87-92 dogumluların daha çok takıldıkları ortam *
  • (bkz: hi1)
hesabın var mı? giriş yap