• tipi harry potter serisinde oynamaya çok uygun olup nasıl olup da kadroda bir şekilde yer almadığını merak ettiğim oyuncu. halbuki kendisinden süper bir cadı , ölüm yiyen vb. olur. çok geç değil. merope gauntu filan oynar belki. bilahare bu fikir için cast ajanslarına hesap numaramı verebilirim.
  • 13 yılın ardından, tim burton'la ayrılma kararı almış oyuncudur. arkadaş ve çocuklarına ebeveyn olarak kalmaya devam edeceklermiş.
    herkesin merak ettiği konu, johnny depp'in velayetini kimin alacağı ... linkteki habere göre johnny depp'in velayetini tim burton alacağa benziyor.

http://www.vanityfair.com/…lena-bonham-carter-split
  • kardeşim baktım kimsede yazmamıs yahu. bu kadın johnny depp in dişi versiyonudur. tarz, tip, oyunculuk "bu kadar mı benzer" dedirtir adama. boşuna habire ikisini oynatmıyor tim burton abimiz. çok da iyi yapıyor.
  • an itibari ile 83. oscar ödül töreni'nde kendisinden beklenen şekilde arz-ı endam eylemektedir.

olm şu ortamın en karizmatik insanı değil de ne bu? direkt olarak kendisini o kadar insan arasından belli ediyor. şu alemin kralısın helena abla.
  • tipi ve hareketleri kafadan kırık karakterlere çok uymaktadır.
    (bkz: bellatrix lestrange)
  • -'perfection is completely overrated.'

-'i could easly get an oscar for sleeping'

-harry potterdaki rolüyle ilgili:

'i just like being a witch'

-'imperfection is underrated'

-tim burton hakkında :

'well,he is not my husband but you know,father of my two bastards.'

-'when did you get start being a strange person ?' sorusu üzerine :

'i guess when i popped out of the womb'
  • “i think everything in life is art. what you do. how you dress. the way you love someone, and how you talk. your smile and your personality. what you believe in, and all your dreams. the way you drink your tea. how you decorate your home. or party. your grocery list. the food you make. how your writing looks. and the way you feel. life is art.”

"hayatta her şeyin sanat olduğunu düşünüyorum. ne yaptığın. nasıl giyindiğin. birini nasıl sevdiğin, ve nasıl konuştuğun. gülüşün ve kişiliğin. inandığın şeyler, ve tüm hayallerin. çayını nasıl içtiğin. evini nasıl dekore ettiğin. veya parti (nasıl eğlendiğin demek istiyor burda bence). alışveriş listen. pişirdiğin yemekler. el yazının nasıl göründüğü. ve nasıl hissettiğin. hayat sanattır. "

sözlerini etmiş kişi. çok çok katılıyorum.

pek güzel bulmazdım, o yüzden ilgimi çekmezdi kendisi. ama bu laflarıyla gözümde büyüdü. yüreği sıfatından daha güzelmiş, hatta bu güzellik sıfatına da yansıdı benim gözümde, artık bi hayli beğeniyorum.
  • ölü gelin'in hala dökecek gözyaşısı olan emily'si, big fish'in ayakları çıplak tatlı jenny'si, sweeney todd fleet sokağının şeytan berberi filminde yalnız ve zavallı bir kadın rolündeki londralı turtacı, harry potter ve zümrüdüanka kuşu'nda kötü kalpli çılgın hala; ama ne olursa olsun marla singer.

sigara bir tek onun ağzına ve parmaklarına bu kadar yakışır, ayrıca.
  • fight club ta şahaneydi..edward norton la kimyaları çok iyi uymuştu.
hesabın var mı? giriş yap