• "40 yıllık metalciyim böyle isyan görmedim" dedirten şarkı. hatunun ses iyi ama yani.
  • erken bitiyo bu. son bi kez daha dönmeli nakarat.
  • bu şarkıya kezo şarkısı demek her şeyden önce şu beatleri, basları, geçişleri yapan adama haksızlık olur. şöyle bir genel algı var ki dişi yakarış havasında en yüksek perdeden okunan sitemkar bayan vokalli şarkılarda hafif bir varoş havası var. amına kodumun ülkesinin %99 u da kanada, isveç zenginliğinde bir yaşam sürdüğü için normal tabi böyle yorumlar.
  • (bkz: çok tuttuğu için devamı yazılan şarkılar)

şu kızın sesini beğenmeyen adamın ya kulağından ya da aklından sorunu vardır. bağırıyomuş da bilmemneymiş. teallaaamm yeaaa.
  • çok çok güzel olan şarkı. atarlı şarkı dinleyip demet akalın serdar ortaç dinlemek istemiyorsanız bence çok iyi bir seçenek. merve özbey böyle bağıra bağıra söylüyor ya öyle içleniyorum öyle içleniyorum ki. hatun seni çöpe atacağım poşete yazık demiyor, bendeki bu yürek senin bile korkundan büyük diyor. ben çok sevdim başka şey dinleyemiyorum 2 gündür.
  • ex sevgililerden canı yanmış gençliğin bir elinde içkisi diğer eli havada,gökyüzüne bakarak şarkının nakaratını bağırarak söyleyebileceği bir şarkı.
    ayrıca (bkz: sözlerini de yazayım tam olsun)

ayrılığın günahı, aşkın sevabı büyük.
    senden kalan acılar, sanma ki gönülde yük.
    kalma gitme sorgusu bölük bölük,
    bendeki bu yürek, senin bile korkundan büyük!

giremedin neden gönül yoluna?
    böylesi sevdayı feda ettin.
    benden yana olan kalsın yanına,
    ben sana hakkımı helal ettim.

bilemedin değer aşkın uğruna,
    böylesi bir kalbi heba ettin.
    benden yana olan kalsın yarına,
    istemem hakkımı helal ettim.
  • öncelikle (bkz: catchy)
    şarkıyı dinledim, şu an kendime modifiye şahin bakıyorum. full bass & full tiz genlerini titretiyor. beğendim mi beğenmedim, tarzım değil. dinliyor muyum dinliyorum. adeta bir: (bkz: çirkin ama seksi)
  • mp3 sitelerine bakıyorum da albümde sibel can, murat boz, demet akalın, bengü gibi isimler olsa da en çok bu şarkı merak edilmiş. duman şarkısının başarısını kanıtlıyor bu durum.

merve özbey'in göründüğü bir klip lazım ayrıca. kız haketti.
  • yaklaşık 5 saattir çevire çevire dinlediğim parça. duptıslı duptıslı aranjeli şarkılardan ben hoşlanmam, ama erdem kınay abimiz on numara döşemiş altyapıyı. ablanın * söyleyiş tarzıyla arabesk tınılar barındırsa da, bu sene ortalığı kasıp kavurdukları duman dan daha iyi bir parça.

(bkz: imho)
  • kıroların kezbanların şarkısı diye niteleme yapanların alayına kafam girsin diyerek başlamak istiyorum.

ulan olm işte diyoruz ya zevklerle renkler tartışılmaz diye. hırbo!

ben ziyadesiyle başarılı buldum bu şarkıyı, özellikle sonu! deyim yerindeyse adamın içinde bırakıyor ve bitiyor yine açıyor insan işte o yüzden.

güzel şarkı güzel.
hesabın var mı? giriş yap