• (bkz: cigarettes after sex)'in az önce çıkan yeni albümün ilk parçası. son derece güzel ve başarılı bir şarkı olmuş. listeme ekledim bile... albümün diğer şarkılarını merakla bekliyorum.
    link
    yalnız hala bu sesin bir erkekten çıktığına inanamıyorum da neyse*
  • bir anda hiç bilmediğin bir şarkı çalmaya başlıyor, henüz vokal girmeden hatta muhtemelen 3. saniyede diyorsun ki; “bu cigarettes after sex şarkısı”.

heavenly de tam olarak öyle işte.

bu kadar birbirine benzeyen şarkılar yapıp, her birini ayrı güzel yapmak da tam bir yetenek işi.
  • dinlerken başlığa denk geldiğim şahane şarkı.

(bkz: cigarettes after sex)'in son single'ı. muhteşem hissettiren bir parça. bulutların üzerinde süzülüyormuş hissi veriyor.
  • cigarettes after sex'in 25 ekim 2019'da çıkacak olan cry adlı albümünün ilk single'ı.

daha önce yayınladıkları albüm ve ep'lere bakınca çok da farklı bir sound veya tarz beklenmemesi gerektiği halde heavenly ile en azından güzel bir devam albümü olabileceği sinyalini vermişler.
  • cigarettes after sex’in yeni yayınlanan, yeni yıkanmış nevresim ve pijama kombinasyonuyla ilk uyku mutluluğunu veren single çalışması.

bu şarkıda daha önceki şarkılarındaki karanlık sounddan çok, daha umut dolu, daha hayalci, daha mutlu bir hava var. insanı hülyalara daldırıyor. bulutların üzerine çıkarıyor.
  • serin rüzgarların estiği bir akşamda pencerenin pervazına oturmuş sokağı izlerken dinlemeye bayıldığım, saçlarımın arasına karışan rüzgarın burnuma getirdiği şampuan kokusuyla etkisi birkaç katına çıkan masalsı şarkı.
  • huzurlu, mutlu umut veren bir şarkı gibi görünse de uzakta olanlara olmak istediği yerleri sevdiği insanları hatırlatan, özleten harika ötesi şarkı. cause this is not where i wanna be.

'and when you're far away
    i still feel it all
    and when you're far away
    i still feel it all the same
    and when you're far away
    far away'
  • (bkz: greg gonzalez) "güzel bir yaz akşamına doğru, letonya’da sahilde güneşin batışından aldığı ilhamla" yazdığını söylediği bana sonsuz güzelliği hissettiren bir şarkı. hiç bitmeyecek gibi hissettiğiniz o gün batımlarında ayrı güzelleşir.
  • tatlı bir esinti, huzur veren nefis bir tınısı olan ve bunu da sözleriyle bir güzel destekleyen yeni cigarattes after sex şarkısı. ilk dinlediğim andan beri kaptı götürdü.
  • cigarettes after sex in ilkbaharda burnunuza çimen ve çicek kokusu dolarken akşamüstü bilmediğiniz bir yerde kulağınızda kulaklıkla gezintiye çıkıp insanları izlediğiniz ve bir gün her şeyin iyi olacağına dair umut ettiğiniz bir günün içindeymiş gibi hissettiren şarkısı
hesabın var mı? giriş yap