• bence naim sülaymanoğlu'nu canlandırmak için hayat'ı düşünmemişler, hayat'ı görünce "biz naim sülaymanoğlu'nun filmini çekelim" demişler gibi.

güzel bir film olmuş. bütün salon öylece filme daldık gittik. tek bir çıt sesi dahi çıkmadı filmde.
  • lisede oturup boş yaptığımız, eğlendiğimiz adam şimdi naim süleymanoğlu'nu canlandırıyor. bu arada (bkz: cep herkülü naim süleymanoğlu) harika olmuş arkadaşlar, izleyin izlettirin.

seninle gurur duyuyorum hayat!
  • naim süleymanoğlu'nu canlandırabilecek daha iyi biri bulunamazdı.
    çekimler başlamış, filmden yüksek bir beklentim yok -yapımcısı mustafa uslu'nun bayık gişe tarzı sebebiyle- ama bu çocuğun göstereceği performansı merakla bekliyorum. bence iyi iş çıkaracak.
  • filmi yeni izledim. öyle bir karakter çıkarmış ki naim'den bile çok sevdim. ufak tefek araştırdım kimdir, kimlerdendir diye. eser yenenler'in programına katılmış. yok böyle bi samimiyet, böyle bi doğallık. çok kafa, çok kral bi eleman belli. buraları okursun belki genç kardeşim. ben kendi adıma çok sevdim seni. yolun açık olsun inşallah.

tanım: cep herkülü: naim süleymanoğlu filmi ile tanıdığımız, genç ve yetenek küpü oyuncu.
  • bu adamaın dünyadaki görevi bence naim süleymanoğlu'nu oynamaktı. oynadı ve bitti görevi artık rahatça ölebilir.

adam hollandalı ve inanılmaz bir bulgar aksanı yapıyor. naptın filmden önce daniel day-lewis'in sadece 1 sene sadece sol ayağını kullanması gibi gidip bulgarla mı yaşadın? nasıl bir metod oyuncluğu bu kral. saf yetenek adam ya...
  • hakan günday'ın aynı adlı romanından uyarlanan ve yönetmenliğini onur saylak'ın yaptığı daha'da gaza karakterini canlandıran genç oyuncudur.
  • muhtesem cocuk.
    reserved ve buralar hep entry dolacak deyip editlemek uzere birakayim.
  • sıfır oyunculuk deneyimiyle ilk filminde başrol oynayıp bütün filme damgasını vurmuş. sırf hayat'ı izlemek için gidin bence şu filme. (bkz: daha)
  • hollanda kökenli aktör.
    hollandalı bir baba ve aslen ankaralı bir annenin çocuğu olarak amsterdam'da doğan van eck, 6 yaşına kadar hollanda'da yaşadıktan sonra ailesiyle izmir'e taşındı ve burada büyüdü.
    2017 yapımı onur saylak filmi daha'daki gaza rolüyle büyük beğeni kazanan hayat van eck, 24. adana altın koza film festivali'nde umut veren genç erkek oyuncu ödülünü aldı.

sinemalar.com dan alıntı.
  • gaza'yı mükemmel oynamış. başka rolde görmediğimiz için bir şey diyemiyoruz ama gaza özelinde değil de genelde böyle bir oyuncuysa helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap