• abi bu kızın oynadığı her dizi tutmuş. 5 yaşındayken oynadığı ruhsar diziside dahil.
  • libidosunun her zaman zirvelerde olduğunu hissettiğim, oyuncu ve şarkıcı olan kişi.
  • geçen sene kalabalık kadrolu bir film çekimi için çalıştığım kuruma geldiler.
    ekip kalabalık, kurum alanı geniş, bir takım riskli durumlarımız da olunca kurumun güvenlik ve acil durum kurallarını anlatmak için herkesi büyük salona topladık.
    detaylıca yapılması gerekenleri anlattım.
    sorusu olan var mı yok mu dedik bitirdik.
    sahneden inmiş isg uzmanı arkadaşımla konuşuyorken gülümseyerek yanımıza geldi, kendini tanıttı, anlattığımız şeyler için teşekkür etti, kısa sohbet esnasında öküzlük bende ki kendisinin hoş sohbetini, sıcakkanlı yaklaşımını o an bişilere koşturmanın telaşında olduğum için hak ettiği şekilde karşılık veremedim.
    çekimler esnasında selamsız geçmedi hiç.
    enerjisi pek güzel, neşesi dolu dolu, daha evvel de demiştim kibiri yok.
    arkadaşın olsun hiç sıkılmazsın, eğlenirsin.
    olur da buraları okursa o gün için kusura bakmasın.
    bir daha denk gelirsek telafi ederim de.*
    aklıma gelmişken yazayım dedim.
    başarısına güzel işler katarak ilerliyor, bozmasın.
  • iyi biri gibi ama sasha karakterini izlerken kameraya aşırı oynadığını düşünüyorum. abartılı duruyor.
  • bu kizin 'cok fena sevisiyorum hic bir sey de umrumda degil' havasi var.
  • mahkum dizisindeki badass kadın karakteri fazla karikatür durmuş. yönetmenin de hatası büyüktür kanımca. badass kadın karakter yapacaksanız şebnem özinal'ın böyle mi olacaktı'daki performansını izleyebilirler. kadın gerçekten 90'larda villian karakteri oynayarak bir diziyi yıllarca sırtında taşımıştı.
  • hürrem ve sülüman dizisinin 37. bölümünde dikkatimi çekti, şöyle bi bakayım kimmiş bu dedim.
    17 saniyelik araştırmamın sonucu olarak şu an bileklerimi mi kessem ip mi kullansam onu düşünüyorum.
    arkadaş 93'lü insan varmış lan!?
  • kenan doğulu'nun aşk oyunu şarkısının muazzam klibinde gördüm ilk kez kendisini, sonra da ufak tefek cinayetler'de. ilerleyen zamanlarda, oyuncu olmasının yanı sıra şarkı yazarı/şarkıcı olduğunu öğrendim. yalandolan ve bahar melankolisi gayet güzel. gelecekte, ismini daha çok duyarız bence. bol şans.
  • tvde denk geldiğim dizisi sayesinde tanıdığım tiyatrocu, oyuncu.

hani derler ya, bazı kadınlardan enerji ve pozitiflik yayılır. on'da bir falan olur. bu hanım kızda o var. ekranda görmeye doyamayacağınız cinsten. umarım çok başarılı olur.
  • ayın 15'i olmuş da maaş almışsın gibi güzel.
hesabın var mı? giriş yap