• insanın içini darmadağın eden, pişmanlıklarla dolu, gerek vokalleriyle gerek melodisiyle; harika bir blue october şarkısı. klibiyle de öldürücü vuruşunu yapmıştır zaten.
    "hate me for all the things i didn’t do for you"
  • içe işleyen bir blue october şarkısı. yağmurlu günlerde arabada giderken son ses dinlenecek şarkı. yağmurlu gün opsiyonel tabii. son ses dinleyin, bağıra bağıra da eşlik edin.

--- spoiler ---

and then she whispered, “how can you do this to me?”

--- spoiler ---
  • tam bir yagmurlu hava sarkisidir.

blue october ile tanisma ve dahi onlari kesfetmeme de vesile olmustur.

bu guzel ve yagmurlu cuma gununde dinlemek isteyenler icin: http://www.youtube.com/watch?v=uiu7eabredw
  • blue octoberin yıllar geçse de eskimeyen sarkisi.

bu şarkıyı dinlerken ve vokalisti izlerken o tanıdık; başarısız olmuş, hayal kırıklığına uğratmış, üstü ölü yapraklar tarafından örtüldükten sonra hayata bir şekil geri dönmüş adamın sesini duyarsınız. o adamları bir milyar kilometre öteden tanıyabilirsiniz. justin steward furstenfeld işte o adamlardan. öyle tanıdık ki.

özellikle texas konserindeki performansını izlemeniz tavsiyemdir. gerçekten acı çekmiş, ve bunu sesi ile harikulade hayata getirmiş bir adam göreceksiniz.
  • şu sıra feci takıldığım, sözler olsun, vokaller olsun çok güzel ve samimi gelen müthiş bir blue october şarkısı
    ayrıca (bkz: you make me smile)
  • başarılı bir children of bodom parçası. parçanın ilk 7 saniyesindeki melodi korku filmlerinin en heyecanlı sahnelerinde korkma iç güdüsünü kamçılama görevi gören tarzdaki melodileri anımsatır. o ilk yedi saniyede bedenimi bi ürperti kaplar nedendir bilmem.
  • blue october'ın repeat'te dinlenen şarkısı. ama her seferinde "hate me todayyy , hate me theee mosstt" dicekmiş gibi geliyor.. sonra "the most" "tomorrow" oluyor. olsun o da güzel. biz onu öyle de sevdik
  • insanın içini parça pincik eden yağmurlu havada pencere kenarında dinlenecek şarkı.
    senin için yapamadığım her şey için benden nefret edebilirsin, haklısın öküzün tekiydim diyor.
    şarkının başında endişeli bir annenin telesekreter kaydı var;

”hi justin, this is your mother,
    and it's 2:33 on monday afternoon.
    ı was just calling to see how you were doing.
    you sounded really uptight last night.
    ıt made me a little nervous
    and a l... and... well... it made me nervous,
    it sounded like you were nervous, too.
    ı just wanted to make sure you were really ok,
    and wanted to see if you were checking in on your medication.
    you know ı love you, and...
    take care honey
    ı know you're under a lot of pressure.
    see ya. bye bye"
  • blue october'ın en sikici şarkısı.kaç senedir dinliyorumhala her dinlediğimde tribe giriyorum kendi kendime aq.
  • blue october'ın az önce digitürk kanallarından birinde duyduğum an beni çarpan, ablamın kanalı değiştirmesiyle acilen ik satırını google edip keşfettiğim şarkısı. şu an itibarıyla ı.v. yoldan alıyorum şarkıyı, bu kadar denk gelemezdi ruh halime.
hesabın var mı? giriş yap