• fb tv de röportajına denk geldim;

-hobilerin nelerdir?
    h.ali: dans etmek!
    -ne tarz müzik seversin?
    h.ali: dans müziği!
    -ne tarz filmler izlersin?
    h.ali: dans filmleri!

bir de böyle her seferinde gözünü büyülterek dans diyor.

denz denz denz!
  • fenerbahçe kadrosunun özeti hasan ali kaldırım'dır. yani iş ahlakı olan, profesyonel yaşayan, yetenekleri kısıtlı olan futbolcu. bir de fenerbahçelilerin son zamanda çok sık kullandığı tabir olan iyi bir yedektir. takımdaki çoğu futbolcu için iyi bir yedek deniyor çünkü.

deniz türüç iyi bir yedek, türkiye kupasında falan oynar. tolga ciğerci, hasan ali, dirar, sadık çiftpınar profesyonel yaşayan iyi bir yedek. jailson'un hakkı yeniyor, mevkisinde oynatılmıyor, orta sahada iyi bir yedek olur. mehmet ekici de yine iyi bir yedek, arada bir sonradan oyuna girip gol falan atıyor. falette 2-3 maç oynadı, ona da gelecek sene de kalsın iyi bir yedek olur deniyor şu an. ferdi kadıoğlu, hem genç hem iyi bir yedek. miha zajc da nasıl hiç süre almıyor anlamıyorum çünkü iyi bir yedek olur kendisinden. isla'nın da gönderilmesi yanlıştı, yedek kalınca sorun etmiyor, çalışkan bir futbolcu, iyi bir yedek olurdu.

hay ben sizin iyi bir yedeğinize de size de! sanki as futbolcu var da iyi bir yedek arıyoruz. vasata alışmak deniyor buna.
  • merih'i izlemeye gelen juventus yetkilileri hasan'ı alıp gidebilir.
  • roberto carlos vardı bizde hem hücum hem savunma yapardı.

andre santos geçti sonra solbeke, hücumda mükemmeldi, savunma idare ediyordu.

ziegler geldi sonra, hücum edemiyor ama savunmada savaşıyordu.

en sonda bu arkadaşı getirdik, ne hücum edebiliyor, ne savunma yapabiliyor.

edit: yıllar sonra gelen edit kendini savunma konusunda çok geliştirmiş adamdır. takımda en sevdiğim adamlardan biri şuan.
  • oynanmakta olan türkiye-fransa maçında henüz kylian mbappe’yi oynatmayan aşırı gazlı kral.

adam vallahi gençliğe hitabeyi okuyup girmiş gibi.
  • bugun yapmadigi tek sey suyu saraba cevirmek olan jesus.
  • fransa milli maçında direniş cephesinin en önünde savaşmaktadır. dayan hasan ali.. edit: helal olsun hasan ali, helal olsun milli takım. yıllar sonra sizinle ilk defa gurur duydum.
  • fenerbahçe ile anlaşamadığı söyleniyo. para konusunda sıkıntı çıkmış.

yahu jesus kılıklı bu ne özgüven, senin üstüne para vermen lazım lan fenerde oynamak için.
  • 200 milyon euro piyasa değeri olan mbappe'nin kanat değiştirmesine sebep olan adam. tarihe böyle geçsin.
  • - konya’da ne yapıyordun?
    + güneşleniyordum.
    - mbappe’yi neden kanat değiştirmek zorunda bıraktın?
    + güneşimi kapatıyordu.
hesabın var mı? giriş yap