• ''people will stare.make it worth their while.'' sloganına sahip aşık olduğum pırlanta markası. (bkz: love brands)
  • mükemmel tektaşlara ve uçuk fiyatlara sahip mücevher ve saat markası. favorim için http://www.harrywinston.com/…nd-brilliant-solitaire
  • çirkin bileğimi süsleyen güzel saat (rüyamda)
  • californication'da da konu edilmistir.

charlie runkle, tacizci muduru collini'ye, marcy en son parmagina yuzuk taktigimda boyle ciglik atmisti diyordu.
    collini: harry winston?
    charlie runkle: no, tiffany co
  • on iki yaşındayken bir rehine dükkanında bir tepsi değersiz mücevher arasında 2 karatlık bir zümrütü fark ediyor. 1932’de ise new york’ta kendi adıyla markasını kurmuştur. elmasların kralı ünvanını alması kurup büyüttüğü şirketlerin yanı sıra, eski mücevherleri toplayıp kendi ellerinde yeni ve modern modeller çıkarmasından geliyor.
    the song of bernadette filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülünü alan jennifer jones’a mücevherlerini sunarak, oscar töreni için bir kadın oyuncuya mücevher veren ilk mücevherci oldu.
    güncel tek taş fiyatları ise ortalama 10 bin dolar - 1 milyon dolar arasında değişmektedir.

(4-5 bin dolara aşırı çirkin modelleride marka adı altında sevdiğinize kakalayabilirsiniz, kadınlar hw damgasıyla yetinecektir.)
  • 2-3 yıl once türkiye'de de mağaza açmışlar, haberim yoktu. bugun kızlardan biri whatsapp grubunda"hafta sonu yüzük bakmaya gidiyoruz" deyince "oooo dedim newyork'a gitmişken tiffany'e bakmadan dönmezsin herhalde". bu arada özelden diğer hatuna "bunun sevgilisi yeni müdür olmadi mi, c level mi oldu çocuk ben mi kaçırdım" diyordum ki, emaar squarede dükkanları oldugu bilgisi geldi.

tiffany & co. mu harry mi dersen benim oyum her zaman tiffany blue ya derim. hayatimdaki en büyük üzüntülerimeen biri, bir christmas haftasinda kendime hediye olarak aldığım tiffany kar tanesi küpelerimi türkiye'ye dönerken kaybettiğimi farketmektir çünkü. içimde ukte kaldı muhtemelen.

bir de harry winstoni , wedding band den ziyade high jewelry ve timepieces konusunda basarili buluyorum ben. o ruby li safirli candy serisi yüzükler ve opus serisi saatler bosuna efsane olmadi sonuçta. *
    yani tiffany evliliğin girişi, harry de gelişme safhası. nişan yüzüğünün tiffany'den, 10. evlilik yıldönümü ya da doğum/annelik/babalık hediyelerinin harry'den olması daha makul. (herkesin makul anlayisi kendine tabi ahahahahaha)

neyse hafta sonu manikur yaptırdıktan sonra ben de bir gidip bakayim bakayım şu emaardaki tükkana bari, heves ettim doğrusu. *
  • evlilik teklifinde almayı umduğum yüzük markası.

düsseldorf şubesinin mağazanın kapanma saatlerinden sonra yüzüklerin hepsini kasaya koyması kalp kırıcı, bari sahtede olsa modeller kalsa , içtikten sonra görebilsek teşekkürler.
  • dunyadaki en ihtisamli mucevherleri yapan, en guzel pirlantalara sahip olan new york orijinli mucevher markasi. tek tas yuzuk almak icin ideal yer.
  • histoire de tourbillon 500/mmt48w?zl modeli e-bay'de $600.000,00 (altıyüzbin amerikan doları) fiyata satılan kol saati markası
hesabın var mı? giriş yap